Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #dieta co jeść (a czego nie), żeby zrzucić z 15 kg przy małej dziennej ilości ruchu (pracownik biurowy).
Te wszystkie diety w necie są takie udziwnione, tysiące składników etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

179cm wzrostu, aktualnie ~91kg, 26 lat. Ulałem się kurde bardziej niż zwykle.

Coś uniwersalnego (oprócz mniej żreć i idź pobiegać) się znajdzie bez udziwniania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 33
@3agle: To ja tutaj kolegę muszę obronić bo za pewnie chodziło mu o nie jedzenie kolacji w sensie zdrowotnym, tak samo jak nie zgodzę się że możesz jeść wszystko i będzie ok tylko kalorie licz, Nie po to powstały osobne dziedziny nauki takie jak dietetyka gdzie ludzie zgłębiają przez parę lat naukę co i jak jeść żeby wystarczyło słowo licz. Osobiście uważam że jakość jedżenia jak i pora posiłków mają duże
możesz jeść wszystko i będzie ok tylko kalorie licz

@HamsterNH: bo to prawda, tylko nie cała. Jedząc byle co będziesz mieć słaby profil lipidowy i #!$%@?ą wrażliwość insulinowa, ale jeśli będziesz na minusie kalorycznym - schudniesz
@HamsterNH: czy ja powiedziałem, że kcal nie jest ważne? jakie wy macie niedojeb## mózgowe. Czemu niby nie można liczyć kcal + wszystkie kcal spożywać w intensywniejszych porach dniach a wieczorem już nic nie jeść, puścić jakiś film i pójść spać?
@NickciN: żadne #!$%@? mózgowe, tylko w swoim pierwszym poście nie napisałeś, że liczysz kalorie. napisałeś tylkoOPowi, że nie jadasz kolacji "i tak poszło 7 kg". jeśli ktoś nie ma pojęcia o dietetyce, to zrozumie to tak, że można wp*** w opór na śniadanie i obiad, a dzięki opuszczeniu ostatniego posiłku i tak się będzie chudło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@virnik: poczytaj o intermittent fasting, nie każdy ma ochotę ważyć każdy swój posiłek i sprawdzać kcal, tym bardziej jeżeli nie przygotowywujesz każdego posiłku sam. Zacznij od IF 18/6 i waga sama zacznie uciekać a nadal będziesz mógł zjeść to co lubisz, oczywiście nie przekraczając potrzebnego deficytu.