Wpis z mikrobloga

Opowiem wam moją teorię, napiszcie co o tym sądzicie. Według mnie cały ten związek jest ustawiony. Zastanawia mnie tylko czy produkcja brała w tym udział czy wymyślili to sami (Kamil i Ewa). Na pewno wiadomo, że Kamil i Adam Bilewicz są dobrymi przyjaciółmi, Kamil często wstawiał wspólne zdjęcia i używał w opisie słowa "friends". Wiadomo też, że Ewa i Adam byli ze sobą, może są dalej, a może udawali związek. Dowodem jest komentarz pod teledyskiem w którym wzięli razem udział: "Co się Wam najbardziej spodobało w klipie? Nam to, że aktorzy, którzy poznali się na planie klipu zostali parą!!". Na pewno Ewa wiedziała już dawno, że wejdzie do programu, dowodem na to jest to, że Ola Blender po wyjściu z programu była na kolacji z Madzią, Olkiem i nową Natalią, co znaczy że zarówno Ewa jak i Natalia już wtedy na bank wiedziały, że wejdą, Natalia pewnie chciała się dowiedzieć od nich jak wygląda program od środka. Produkcja na pewno zaproponowała im wejście ze względu na kontakty Ewy z Kamilem i Natalii z Mateuszem. One weszły z jakimś założonym planem, jedna miała być po stronie wafli a druga Kamila. Nie da się ukryć, że dziewczyny (i to obie) miały wpływ na pokazanie, że Sarah jest zła a Kamil pokrzywdzony. Teraz pytanie, czy produkcja dała Ewie i Kamilowi scenariusz czy oni we dwoje (lub z pomocą Adama) wymyślili co robić. Nie wierzę, że Ewie podobałby się Natan a Kamila by odrzuciła. Myślę, że Ewa wykorzystuje Natana żeby pokazali w BB o 20, że Ewa porzuciła wiecznie pokrzywdzonego już Kamila na rzecz agresywnej Natalii. Robią wszystko żeby Natalię wkurzyć i potem pokazać w tv jaka ona jest i żeby ludziom zrobiło się szkoda Kamila i żeby podkręcić głosowanie. Jedyne pytanie to czy jest to pomysł Kamila i Ewy czy produkcji. Może Kamil jest od początku podstawiony żeby robić oglądalność, może wymyślił sam taki sposób gry żeby dojść jak najdalej. Dla mnie jest nierealne żeby przy takiej różnicy intelektualnej Ewy i Natana, ona na nią w ogóle spojrzała. Kamil sam powiedział Ewie na molo żeby grała jak najlepiej potrafi nawet jak będzie przy tym krzywdzić jego. Obstawiam, że od początku są tylko przyjaciółmi i tymi słowami powiedział jej, żeby grała jak najlepiej, żeby pokazać jego jako pokrzywdzonego. Co o tym sądzicie?

#bigbrother
  • 12
@Weers: Ewidentnie to był scenariusz i jest nadal. Z rozmów Ewy i Kamila między słowami można było dużo wywnioskować. Moim zdaniem Ewa jak i Kamil są bardzo inteligentni, choć część osób mówi, że ona jest głupia bo powinna wybrać Kamila. Oczywiste jest, że wybrałaby Kamila ale był inny plan i musi się dostosować. Kamil jej powiedział, że już powinna wiedzieć kto jest graczem. Ja zastanawiam się jedynie czy Kamil z Ewą
@Weers: Dodałabym,że Ewa ,to zadeklarowana bi a nie lesbijka.Pytanie do Kamila w scenie rozstania: czy myślisz ,że jeszcze wyjdziemy na prostą z tym ? Odpowiedział: a może ja nie chcę? Dla mnie to pytanie było ,czy jest szansa,że będą fascynować się tylko jedną orientacją seksualna.Widać ,jak może być trudno zacząć związek,gdy w każdej chwili wychodzą skrywane uczucia. Tu jest pokazane "Kim naprawdę jesteś ? ". Czy przypadkiem było pytanie WB do
@Weers: Zobacz jednym gracze jest Wiktor, który wziął do siebie Malwinę. Kiedyś na kamerze była ich rozmowa jak działają aby wzbudzić zazdrość w Heldze i Malwina miała go kusić. Może gracze działają w dwie osoby. Tego nie wiemy. Ewidentnie mają na siebie oddziaływać i wygra najlepszy.
@Juliettee: Tak, Wiktor też jest graczem, wziął udział w wyrzuceniu Sary, naprowadził Malwinę co do jej osoby. Zresztą, tak samo Mateusz gra, jak tylko wywnioskował, że Sara jest nielubiana to się od niej odciął, zrozumiał kto jest lubiany.
@Weers: tak to był plan dobić Helgę. Helga również współpracowała z Natanem. Natan jej zdradził pewne informacje o Ewie i ona powiedziała to Mateuszowi. Mi się zdaje, że Ewa wraz z Kamilem grają w jeden drużynie. Teraz ma parę i nie wie czy nowa Natalia również nie będzie po ich stronie.
@jesionka123: Myślę, że te słowa to bardziej odniesienie do ich planu. Może chodzi o to, że przed jej wejściem był samotnym wilkiem, a taki zostaniesz może znaczyć że ona wie że niedługo wyleci z programu i Kamil znowu nie będzie miał bratniej duszy. Tamte poprzednie słowa o tym czy wyjdą na prostą myślę, że były o wizerunku Ewy w telewizji.
@Juliettee: Mądrą osobę aż miło posłuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do Mateusza to dało mu też dużo wyświetlone pytanie w czasie jego czatu na żywo: "Czy już zauważyłeś że Sarah jest fałszywa?". Nie brzmiało ono czy Mateusz uważa że Helga jest fałszywa tylko czy wie że jest taka.
@Weers: oczywiście. Z Filozofii wiem jedno "im więcej wiesz tym więcej rozumiesz". Jaką masz wiedzę, inteligencje postrzegasz inaczej świat i widzisz więcej. Uwielbiam te rozmowy Kamila i Ewy i jak pięknie przesyłają sobie informację. Szkoda mi najbardziej Ewy bo jej opinia jest narażona na szwank.