Wpis z mikrobloga

@Tamozaplotem: nie daj się spławić na policji i proszę zgłoś też @samuraj24 bo nie można być aż tak głupim żeby publicznie przyznać się do takiej hodowli i potem w panice usuwać konto XD niech starzy się ucieszą jakiego ogarniętego synka mają który niszczy ich nielegalny biznes XDDD
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: ej, zmień troche ton w tych wiadomościach. Wydaje mi sie ze za duzo straszysz. Udaj zainteresowanie kotem, potem zapytaj o adres zeby podjechac zobaczyć, a na koniec zapytaj czy ma hodowle czy nie bo znajoma sie pyta i tez by chciala, albo czy dostaniesz papier na tego kota bo bys chciala na wystawy jezdzic.
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: Takie pytanko przy okazji. Jesli wiem ze ktos rozmnaża dwie rasy wyłącznie pod katem handlowym to czy gdzies moge sprawdzic czy nie robi tego legalnie zanim go #!$%@??
  • Odpowiedz
@Tymajster: Jesteś krótkowzroczny. Widzisz tylko to, że on sobie rozmnoży te psy i sprzeda. Nie widzisz, że z jego sprzedanych psów może powstać w każdym miocie liczba pseudohodowli równa liczbie młodych... pomijając to, że to troll 100% i nie ma żadnych psów tak naprawdę.
  • Odpowiedz
@agaciksa: No to pretensje do nastepnych właścicieli, co to za argument. Jakby ścigać sprzedawcę nozy, bo ktoś kogoś zadźgał a u niego kupił.
Sorry ale nie będę potępiał takich zachowań w czambuł ani ie będę umierał za legalne hodowle w których psy kosztują jakby były karmione wołowiną i miały służbę. Jeżeli pies z hodowli ma kosztować 7000zł a z wielkiej niewolniczej fabryki mięsa 400zł to wybór nie jest oczywisty. Bo nie
  • Odpowiedz
@Deska_o0: każda hodowla sprzeda nie wysterylizowanego szczeniaka, przecież dostajesz szczenię jak ma dwa miesiące, jak chciałbyś go wysterylizować/wykastrować w tym wieku?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@samuraj24: powodzenia życzę w pluciu na policjanta xD przynajmniej obejrzymy filmik z serii "nic nie zrobiłem, a policja mnie bije i jest brutalna!!!111" xD. Fakaj boba kryminalisto i pozdrów starych
  • Odpowiedz