Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy jest z nami ktoś z Hyperbook'a? Chciałbym skonsultować zakup lub zapytać o rekomendacje sprzętu dla konkretnych wymogów.

Rozdam plusy także jeśli odezwie się posiadacz owego sprzętu. Zwłaszcza modelu NH5

Z fartem mordeczki!

#laptop #hyperbook #nh5
  • 10
@zarroc Co prawda zamówienie już złożone bo pisałem na info@hyperbook.pl i troszkę rozwiali moich wątpliwości oraz dostałem 3% rabatu i myszkę :D ale skoro mówisz że pracowałeś na serwisie to rozwiejesz coś o co bałem się zapytać. Mam swój ram i dyski dlatego zamówiłem sam kadłubek. Nie jestem flepa i nie jeden komputer rozłożyłem i złożyłem ale zastanawia mnie jedno; czy dołożenie reszty osprzętu wpływa jakoś na gwarancje? Dodatkowo czy wiesz czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KranikSpolski: w laptopach nie ma plomb, a gdybyś zerknął na warunki gwarancji, to nawet istnieje zalecenie, żeby co 3 miesiące go przedmuchać. Sklep nie sprzedaje baterii, ale możesz dokupić jedną z jakiejkolwiek dystrybucji clevo po oryginalnej nazwie modelu. Co do gwarancji polecam zapoznać się z dokumentem na stronie. W praktyce na miejscu wymienić idzie połamaną obudowę, jeżeli jest na stanie, ew dysk czy ram. Z grubszymi naprawami sprzęt leci do serwisu
@zarroc poczytałem, posłuchałem (jeszcze raz dzięki za udzielenie się) i zamowilem NH5 z i5-9300H + GTX1050. W sumie mega fajnie bo zamówiłem tylko sam kadłubek, a RAM i dyski przeloze sobie z drugiej stacji roboczej. Dodatkowo dostałem rabat 3% i myszkę za 100zl gratis. Przez braki magazynowe (błąd na stronie) dołożyli mi jeszcze zaawansowany układ i ciekły metal za free. Według konfiguratora warte 298zl w sumie, ale prawda taka że kupię pastę
@Bushi13 nie ogarniam w wykopy xd generalnie po pół roku stwierdzam że jedyne co mi przeszkadza to wygląd (strasznie ubustwiam budowę MacBooków i 15 lat na jabłku odcisnęło piętno).

Doszło do sytuacji gdzie jestem 9500km od swojej stacji roboczej, a pracować trzeba. Blender, after effects, premiere/resolve działają jak lala. Pograć na powyższym konfigu też mogę. Raz tylko czyscilem grzejniki bo przez chwilę nie miałem warunków na trzymanie na stole. Z rzeczy, które
@KranikSpolski: Ten "Zaawansowany układ chłodzenia" daje radę? Jakieś obserwacje?
Jakie masz dyski i ramy oraz ile?
Ja waham się nad prockiem i wyborem karty do podobnych zastosowań jak Twoje.
Ten zestaw mi się podoba ale chciałbym zejść poniżej 5000.
Tu jestem bliżej, ale zastanawiam się czy te i5 i mniej pamięci w GTXie wystarczy? A sama konfiguracja będzie stabilna i opłacalna?
@Bushi13

Ja brałem bez dysków i ramu od HB. Mają przebitki 50-70zl w stosunku co masz na allegro. Jak "odtworzyłem" swoją konfigurację na linku, który mi dałeś to cena wynosiła 4557zl. Jest duża szansa że jak napiszesz maila do nich to dadzą Ci rabat 3-4% (nie wiem czy dobrze pamiętam nazwę forum ale na nieidealnym jest kod rabatowy na HB 4%).

Zatem jak ustawiłem konfiguracje żeby osiągnąć cenę:
- brak dysków
-