Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, obejrzałem to całe Rinko czy jak on tam ma ze szpitala psychiatrycznego. Jak się zacznie totalna fala samobójstw po tym „dokumencie” to nie będzie to dla mnie szok. Leczę się na chad od 7 lat, byłem w szpitalu raz - 3 miesiące gdy miałem próbę. ok. 26 blizn na przedramieniach mam do dziś. Wiedziałem o tym ze mam jakiś problem, ze mam myśli samobójcze. Bałem się iść do psychiatry bo bałem się iść do psychiatryka. Ten „dokument” tylko pokazał ze w szpitalach psychiatrycznych jest totalny odjazd i totalna jazda. Ale po próbie byłem w szpitalu miejscowym, nie było tak źle jak w tych całych Tworkach. Chyba największy hardcore z psychiatryków. To tak samo jakbyś miał jutro iść na odsiadkę za to ze jechałeś rowerem po pijaku a puszczają ci dokument o więzieniu gdzie są same „N”.... Wiem ze ciężko to czytać bo składnia upada ale po prostu mam ogrom emocji i żalu do tego całego telewizyjnego gowna. U nas jest coraz więcej depresji i innych zaburzeń które nie są „hardcorem”, i jak ktoś w końcu zdecyduje się w pójść do psychiatry bo czuje w sobie problem, zobaczy ten dokument żeby może się dowiedzieć jak jest w szpitalu to pewnie zrezygnuje i pewnie się #!$%@?. Rinko i całe ttv. #!$%@? wam w dupe. A jeżeli wy mirki macie jakieś myśli to nie patrzcie na ten dokument. Oni pokazali szpital gdzie są naprawdę mega mega mega mega ciężkie przypadki. Psychiatra zaraz was nie wstawi do szpitala, a jeżeli ewentualnie was wstawi to nawet na oddział miejscowy który nie przypomina w ogóle Tworków. Zawsze wiedziałem ze telewizja mainupuluje i wali w #!$%@?, ale jeżeli osoba podejrzewa u siebie depresje, zobaczy to wasze gowno to na pewno nie pójdzie do szpitala i jest szansa ze się zabije. Takie coś powinno buc karane. #!$%@? ci w dupe a wy się trzymajcie :) Gdyby nie moja próba samobójcza kiedyś to po tym dokumencie pewnie bym się #!$%@?, pluje na was hieny....

Nie chce czytać swojego wpisu od początku żeby sprawdzic czy są błędy, po prostu pisze prosto z serca. Pozdro

#rinko #ttv #tvn #depresja #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 2