Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Przedwczoraj prawdopodobnie na zawsze straciłem szansę na zatańczenie z dziewczyną, która mi się podoba na jej osiemnastce, kilka osób mnie wyciągało na parkiet, próbowali, a ja głupi odmawiałem, mówię, że prawdopodobnie na zawsze bo okres osiemnastek się kończy wśród moich znajomych i ta była prawdopodobnie ostatnią i do końca tego roku już nikt mnie nie zaprosi na której ona będzie. Na studniówkę nie idę, zaraz liceum się skończy i potem pewnie kontakt się urwie, jeśli jej nie wyznam co czuję. Najgorsze jest to,że mam wrażenie, że jej się podobam (albo to tylko moje urojenia), a ja przez mój brak obycia wśród ludzi, przypadkowo daję jej znaki jakbym nic do niej nie czuł i jakbym udawał niedostępnego i nie potrafię w kontakty międzyludzkie i prawdopodobnie, jeśli ona nie da mi jakiegoś wyraźnego znaku to ja sam jej tego nie wyznam bo boję się, że sygnały, które ja mogę rozumieć, że jej się podobam mogą znaczyć zupełnie odwrotnie, ponieważ tak jak mówiłem, nie odnajduję się w relacjach międzyludzkich. Błagam, jeśli jakimś cudem to czytasz to przy następnej rozmowie ze mną użyj słowa "Konstantynopolitańczykowianeczka" żebym na 100% wiedział, że ci się podobam i wybrałem to słowo żeby nie było to słowo, którego przez przypadek możesz użyć. Jeśli to nie ja Ci się podobam i użyjesz tego słowa w rozmowie z nim to nic się nie stanie bo on nie zrozumie o co chodzi i po prostu będziesz rozmawiać z nim dalej, ale jeśli jestem to ja to sprawisz moje życie lepszym. Wieczorami słucham sobie smutnych, powolnych piosenek i tak rozmyślam o tobie i tworzę w głowie scenariusze, w których jesteśmy razem i jesteśmy szczęśliwi.


#przegryw
Pobierz Matfju - Przedwczoraj prawdopodobnie na zawsze straciłem szansę na zatańczenie z dzie...
źródło: comment_cl4yvtva62RLSL5LndgN3CSBBdvsVgLA.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zebrzysta_Zebra: @Marcinuuu: to jest w tym najgorsze, że zrobiłem to prawie w pełni świadomie. Czasami mam wrażenie, że byłbym bardziej lubiany, miał więcej kolegów niż tylko tych, z którymi porozmawiam w szkole, powiem cześć, a po szkole nigdzie ani razu nie byliśmy (tacy po prostu koledzy z klasy, z którymi kontakt się urwie po liceum tak jak z wszystkimi z gimnazjum i podstawówki), gdybym tylko miał normalniejszy charakter i nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matfju: skąd ja to znam, miałem z kilka takich przypadków, a w liceum to już pojechałem po całości i zlewałem jedną z dziewczyn która ewidentnie była we mnie zapatrzona, ile bym dał żeby się cofnąć i doświadczyć tych uczuć.. proponuję - Napisz do Niej !! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matfju: gościu na screenie miał już jakąś relację, tak napisać bezpośrednio nie możesz . Ale np. Spodobałaś mi się, wczoraj na 18-tce nie mogłem się odważyć żeby podejść, spotkamy się?