Wpis z mikrobloga

No elo, czytam dość skrzętnie Wasze komentarze-analizy dotyczące typów na nadchodzącej gali i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że może być szykowany przewał, żeby ktoś tam nieźle na buku zarobił. Szczególnie śmierdzą mi walki Bonus-Najman (Najman dosłownie kilkanaście minut temu zachęcał na swoim profilu na FB, żeby wbijać na LV Bet....no nie będę dalej drążyć, każdy wie o co biega, może się mylę), no więc moje pytanko jest takie - jakie walki według Was są obarczone NAJMNIEJSZYM ryzykiem przewalenia? Tzn. chęcią wypromowania kogoś jak np. Bonus, który wygrywa z Najmanem dla poklasku i zostania mistrzem (taki przykład). Chodzi mi o rywalizację czysto sportową, gdzie nikt nie miałby za bardzo interesu, żeby underdog wygrał.
#famemma
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WeteranFoxKids: isamu, hassan, dawid m, najman i kruszwil to pewniaki
ewelona, krycha i marcin malczynski nie są pewniakami ale też powinni wygrać
a co do ustawek, mam wrażenie, że to sie za bardzo rozrosło ale kto wie, np w ustawce polak kasjusz dostali za to ostro po dupie ale np w ustawce filipek ryba rozeszła sie to po kosciach. Wiec albo zrezygnują z ustawek albo będą kantować na bliskich walkach ¯\_(ツ)_/¯