Wpis z mikrobloga

@lubie-solnik ja tam w ogóle bym nie stawiał hajsu szczególnie po tym co powiedział pasza o walce polaka z malczyńskim. Negatywna ozdupka też mówiła, że Polak i malczyński ustalili między sobą, żeby walka trwała trzy rundy. I w sumie by się zgadzało przed walką wielki konflikt, a po walce najlepsi przyjaciele.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubie-solnik: ten karzeł jest wiekszy od minimajka i bardziej doświadczony, zobacz sobie filmik kamerzysty, sparing z karłem czy jakoś tak. Dodatkowo tu masz piasek i można lepiej podzialać jak jest sie z góry. Kolejna sprawa to ten typek to jakiś lamus, dał sie latwo sprowadzić a wystarczył front na klate albo kolano na łeb i byłoby gg
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odyn88: pewniaczki to hassan, isamu, najman kruszwil i dawid malczynski
ewelona nie jest pewna, marcin malczynski też nie i krycha też nie ale jak już chcesz stawiać wszystkie walki to imo ewelona, marcin i krycha mają wyższe prawdopodobieństwo na wygranie
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: tak karzel jest doswiadczony a jego przeciwnik nie XDD? Myslis ze kruszwil odrazu go wezmie w klincz w parterze jesli minimajk go obali XDDD? Jesli zrobi tu to samo to kruszwil bedzie lezec i kwiczek w takiej sytuacji a nie zlapie go za rece i przetrzyma go tak aby ten nie zadawal ciosow. Patrz obiektywnie na ta walke, kruszwil to wazacy ponizej 60kg suchoklates ktory pewnie nigdy w zyciu sie
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: kruszwil to moglby wygrac nie wiem z kim..., pierwszy lepszy 16 latek z liceum by go #!$%@?. Bym postawil nawet na mini majka ale ta gala to jedna wielka ustawka wiec nie warto nawet ryzykowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Jedyne w co mogę uwierzyć to to, że kruszwil ustawi za kulisami walkę z karłem dla ratowania swojej wątpliwej reputacji wśród gimbusów jako tego NAJ. fizycznie ani psychicznie to on mini majkowi do pięt nie dorasta. Poza tym karzeł to taka skondensowana siła w małej pigułce. Jeśli ktoś nigdy nie walczył z karłem to na samym starcie traci z uwagi na element zaskoczenia jaki go spotka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Puszkov: kolejny xd
zobacz filmik kamerzysty, karzeł podobnej wielkości do minimajka nie mógł mu nic zrobić
a co do siły, to, że podniósł 80kg nic nie znaczy, jego ciosy nie będą nic ważyły. Jest coś takiego jak dynamika przy której mięśnie niewiele znaczą.
Zresztą zobaczysz za kilka dni jak karzeł zostanie zmieciony z planszy
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Odsyłaj mnie dalej do filmików gdzie prawie wszystko od linijki jest ustawiane. Widziałem kruszwila, widziałem karła, widziałem jak się oboje zachowują. Kruszwil to cienki gwizdek, Mini majkowi mogło nie pójść na sparingu, ale gorszy od kruszwila nie może być. Może mieć mały zasięg i słaba dynamikę, ale wciąż jest malym, zbitym słupem soli. W jego małych rączkach jest pokład siły co najmniej 2-3 razy większy od Kruszwila, co biorąc pod
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Puszkov: dalej swoje, widziałeś jakieś gowno ustawione filmiki minimajka z boxdelm i zgrywasz znawce kozaka.
Zobacz ten filmik i skończ siać farmazony, karzeł nie ma zadnych ale to #!$%@? żadnych szans. Każdy kto stawia go na faworyta ma iq szympansa
Anty_Chryst - @Puszkov: dalej swoje, widziałeś jakieś gowno ustawione filmiki minimaj...
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: ty jakiś upośledzony jesteś? czytasz w ogóle co ci pisze? cała ta ferajna guzik mnie obchodzi, ale anatomii ciała i podstaw fizyki nie oszukasz, w dodatku kruszwil jest typowym #!$%@?, go by byle rafatus powalił. możesz mieć problemy z zagadnieniami naukowymi, więc zobrazuje Ci to inaczej - kruszwila naklepałby dobrze odpalony olejnik, a to mówi już samo za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Puszkov: czyli faktycznie jesteś chory psychicznie xd
karzeł nie ma dynamiki, w stojce nie na szans w parterze też, te jego krótkie rączki nic nie zrobią kruszwilowi
  • Odpowiedz