Wpis z mikrobloga

@Lucar do mnie kiedyś laska napisała "co tam" jakoś o 2 to jej napisałem "no spoko, gram sobie w wiedźmina", a ona się oburzyła jak można grać o takiej porze i usunęła parę xd
  • Odpowiedz
@Nightshift12551: oczywiście, przecież wiadomo, że się nie dogadają. poglądy, religia, chęć posiadania dzieci, podejście do pieniędzy - to są bardzo ważne kwestie. przynajmniej widać, że dziewczyna szuka związku i ma poważne podejście.
  • Odpowiedz
@Nightshift12551: co w tym dziwnego? Nie wyobrażam sobie spotykania się z kimś, kto ma zupełnie inne poglądy ode mnie. I bynajmniej nie chodzi o pogardę do takich osób, czy coś w tym stylu. Po prostu dochodziłoby do zbyt wielu nieporozumień i kłótni, a unikanie całej masy tematów w imię braku sprzeczek na dłuższą metę jest męczące.

wInO i fIlMy TaRaNtInO
xD
  • Odpowiedz
@Damiano_1999 Jakie prawicowe poglądy konkretnie niby zakładają traktowanie części ludzi gorzej z automatu? XD Nie słyszałem o takim zjawisku. Za prawicę masz nazizm? Jeśli tak, to ja też mogę powiedzieć, że komunizm to samo zakłada (zaprzeczysz?), więc lewica zakłada traktowanie części ludzi gorzej z automatu
  • Odpowiedz