Wpis z mikrobloga

@Aldarith Ile ty masz lat, że dla ciebie jak ktoś jest przeciwny lewactwu to jest za pisem? XDD Więc mówisz, że jesteś przeciw pisowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tłumacz się w tej chwili stalinowski zbrodniarzu!!! Stalin miał poglądy inne niż pis, nie jesteś za pis więc na pewno jesteś za Stalinem!
  • Odpowiedz
@twoi_oyciec: @zjadlbym_kebaba: @Tymajster: @patool: @Topkapi:

Odpowiem wam wszystkim bo nie chce mi się każdemu po kolei.

Nie rozmawiam tutaj o słuszności aborcji czy też nie.

Zrobiłem tego mema, bo śmieszą mnie neuropki, którzy swoje pomysły chcą realizować za pieniądze podatników. A z drugiej strony bredzą, że są wolnościowcami.

Sory ale wymyśliliście sobie jakąś potrzebne, która nie zgadza się z moralnością większości. I jeszcze wciskacie ludziom ciemnotę że
  • Odpowiedz
@O_ty_Pierunie: Da fuq? Ile było wpisów w trakcie wyborów w stylu "ale bym sobie zagłosował na partię liberalną gospodarczo i światopoglądowo"? Dużo. Ile ludzi narzekało że nie ma na kogo głosować? To wszystko pisały libki.
  • Odpowiedz
@O_ty_Pierunie: ale co ty #!$%@?? xD może się prześpij, bo chyba za mało snu było
W tej sprawie nie obchodzą mnie żadne neuropki, a poza tym nie wiem skąd implikacja, że osoba spod neuropy chce budować państwo dobrobytu. Z tego co widać w postach to raczej jest to opozycja do konserwatywnych poglądów i tu uwaga - chodzi głównie o światopogląd, bo bycie konserwą nie wyklucza bycia socjalnym, tak samo jak bycie
  • Odpowiedz