Wpis z mikrobloga

@O_ty_Pierunie: nie, nigdzie xd zakaz edukacji seksualnej bo jemu się nie podoba. Szkalowanie LGBT, bo jemu się nie podoba. Zabić #!$%@? tych ludzi.
Możnaby wymieniać, ale jak ktoś nie jest tego świadomy w 2019 roku to po prostu nie chce tego przyjąć do wiadomości. Wypiera.
  • Odpowiedz
możesz rozwinąć?


@produktdotestow: mogę ale nie muszę. Jeżeli ktoś w 2019 roku potrzebuje rozwinięcia tezy "Korwin jest homofobem" to ten ktoś zatrzymał się mentalnie na etapie filmików "Korwin to wolność, Korwin to nadzieja". A obowiązku gry w szachy z gołębiem nie ma, więc nie gram.
  • Odpowiedz
@O_ty_Pierunie: zamordyzm polega na tym, że Korwin ma jakieś pomylone, niepoprawne i ciemnohrodzkie spojrzenie na wiele spraw w tym sex-ed. I uważa, że każde inne jest złe i powinno być tępione, dyskredytowane i zwalczane. W tym nie ma NIC liberalnego. I tak własnie ujawnia się JKMowy zamordyzm.
Innymi słowy:wolność, wolność dla wszystkich. Chcesz wlać heroinę do rosołu - proszę. Chcesz jechać bez pasów na czołówkę - jak najbardziej. Wszyscy wolni, ale
  • Odpowiedz
uważa, że każde inne jest złe i powinno być tępione, dyskredytowane i zwalczane


@Tymajster: przytocz jedną wypowiedź, w której Korwin się w ten sposób wypowiada o homoseksualistach. Bo ja mogę Ci przytoczyć takie w których wprost mówi że nic do nich nie ma.
  • Odpowiedz