Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #budujzwykopem #remontkostki przedstawiam proces tynkowania ręcznego cementowego, patrzymy na okno i montujemy listwy narozne tak aby szukana plaszczyzna byla jak najbardziej zblizona do rownych odleglosci od okna z lewej i prawej strony, innymi slowy dolna listwa narozna byla rowno oddalona od okna, u mnie lewa czesc ok 1 cm od cegly prawa ok 3 cm, nastepnie listwy prowadzace, montuje je na goldbandzie i ustawiam przy pomocy lasera do listwew okiennych.
KrowkaAtomowka - #remontujzwykopem #budujzwykopem #remontkostki przedstawiam proces t...

źródło: comment_XZTSGBOLqJ7Fzit4wUGsmgiHyGJkHcTF.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
patrzymy na okno i montujemy listwy narozne tak aby szukana plaszczyzna byla jak najbardziej zblizona do rownych odleglosci od okna z lewej i prawej strony,


@KrowkaAtomowka: tak robiąc możesz mieć problem z uzyskaniem kąta prostego między ścianami a w łazience czy kuchni ten kąt jest dość ważny
  • Odpowiedz
  • 1
@darek-jg zgadza siez dzieki Tobie jakos sobie radze, ogolnie tynkarz robi mi caly dom gipsem ale lazienke chcialem cementem i potrzebowalem te sciane zanim on skonczy swoje gipsem zeby zmaontowac grzejnik zeby rozliczyc sie z takiego glupiego programu, wiec on leci wszystko agregatem a tu mi zamontowal profile okienne i sam dopasowal pod wzgledem katow ze scianami sasiednimi, ja dodalem listwy orowadzace i zrobile obrzutke za dwa dni zarzuce atlasa.
  • Odpowiedz