Wpis z mikrobloga

#kononowicz
chyba nie jestem jedyny którego nudzą przebierane gotowania jareczka więc powie mi ktoś kiedy przestał on pić? chciałbym sobie przeskrolować kanał żeby wrócić do dobrego contentu z boboli, jaki okres jego pijaństwa był najmocniejszy? tzn jak łaził po torach codziennie o 5 rano, to był wspaniały content. #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
@William2290: @Saturax: jesteście bardziej toksyczni jak major, przecież widać nawet po mordzie że nie ma opuchniętej nawet glutów już nie wciąga, zresztą odwiedzają go widzowie robią mu zdjęcia, nikt nawet nie pisał że coś od niego czuł.

@nswl015: dzięki

@ACE41: mi tam pijane eskapady z torów się podobały, co kto lubi. za to teraz jest kicha faktycznie, ale jak mu to dailyvlogowanie pomaga nie wracać do picia to
  • Odpowiedz
@Allbis: Sęk w tym, że przyczepił się jak rzep do psiego ogona do Kononowicza i bazuje na tym co u niego. Doskonale wie, że to dzięki Krzyśkowi istnieje w internecie i bez niego zniknie.
  • Odpowiedz
@William2290: już były 100x tutaj o tym dyskusje a jak wyszło zdjęcie piwa 0 w ciemnej butelce to tutaj się spuszczaliście prawie xD

@Saturax: alkoholizmu się nie rzuca to jest choroba i to nieuleczalna ale pić można przestać
  • Odpowiedz
@Allbis Czyli mam uwierzyć że taki jełop menel, nałogowy pijak który wcześniej nie widział absolutnie nic złego w swoim alkoholizmie i wsciekał się jak knur załatwił mu wizyty na komisji od walki z alkoholizmem, od tak sam z siebie bez terapii bez niczego rzucił picie? No normalnie cud na boboli. Taki kit to można gimbusom wciskać a nie mnie czy koledze @William2290. Powiem ci coś. Alkoholizmu od tak nagle się nie
  • Odpowiedz
Ale kocopoły piszecie, przecież widać że Meksyk nie pije. Zobaczcie sobie filmy z czasów jak walił. Teraz to jest zadbany gościu i jakby raz chociaż się napił to znów waliłby codziennie, więc teoria że podpija z dupy.
  • Odpowiedz
@Saturax: z tej ściany tekstu nie wychodzi nic pozatym że uważasz że alkoholik nie może przestać pić bo ty tak uważasz xD znam alkoholików co nie piją a jeszcze kilka lat temu wyglądali 2x gorzej niż meksyk. Mieli widzowie do niego z alkomatem jeździć jeszcze nikt się nie pokazał. Sam fakt że wali te piwa 0 jedno za drugim świadczy o tym że chce wypełnić pustke po alko, inaczej by tego
  • Odpowiedz