Wpis z mikrobloga

Co ten menel tak często wyjeżdza do Suwałk? Znaczy chyba do Suwałk bo to tam zawsze się pojawiał, najczęściej po to aby zaspokoić swoje olkoholowe żądze.
Widzę jednak że nie raz pojawiał się w tej kuchni więc albo wynajmuje ten sam apartament albo jakaś niepełnosprawna fanka go do siebie zaprasza.
#kononowicz #patostreamy
A.....i - Co ten menel tak często wyjeżdza do Suwałk? Znaczy chyba do Suwałk bo to ta...
  • 26
  • Odpowiedz
@TommoT1908: @piSSowiec39: Czyli tak jak myślałem, menel to bardzo prosty człowiek, można go rozgryźć nie ogarniając tego co robił w ostatnim czasie :)
Jednak jestem deko w szoku że faktycznie udało mu się coś wyrwać, wiem że miał jakieś tam kandydatki na dziewczynę ale nie sądziłem że uda mu się coś w tej kwestii załatwić.
  • Odpowiedz
@William2290: OMG, ktoś poza Tobą wierzy w te kocopoły? serio tak masz poprzestawiane? czy poprpstu kreujesz sobie to w głowie. sick, za mocno Ci szkolna weszła. Można się powygłupiać, poodzywać jak na szkolnej. Ale to w co Ty wierzysz to lekka przesada. MAm nadzieję, że tylko mi dokuczasz ale w to nie wierzysz. mam nadzieję.
  • Odpowiedz