Wpis z mikrobloga

Tutaj ja i moja #konserwatywka.

Gdy inni żyją sobie ze zbrukanymi na każde sposobami laskami, są zdradzani i są poniżeni spotykając się z powyższymi to ja żyję sobie najlepszym życiem jakie mogłem sobie wymarzyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #pokazmorde #katolicyzm
zemsta_przegrywa - Tutaj ja i moja #konserwatywka. ᶘᵒᴥᵒᶅ

Gdy inni żyją sobie ze zb...

źródło: comment_fIbBtr3BvoQtbkfGNpUpPiMGaV9UeCxl.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zemsta_przegrywa hehe ale tak to na kościółek wykopki pierwsze żeby nasrać, religia w szkole? Hur dur religia do zakrystii! Tradycyjne wartości? Co iksde co za #!$%@? xD DZIECI? KURŁA GUWNIAKI KASZOJADY BACHORY ZABIERZCIE TEGO WYJCA BO SIĘ ZESRA!!!!!

A teraz się okazuje że jednak normalna rodzina chłopak i dziewczyna i w głębi duszy każdy ma zakodowane jak to powinno wyglądać, skrycie pragnie takiej cieplej sielanki, domu do którego chcę się wracać.
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: Ja się zastanawiam, po co w sumie ludzie z takim lewicowym podejściem do życia żyją? Rodzine beee, religia bee, tradycja bee, dzieci bee, praca bee, bo nie będę robił na kapitalistę. #!$%@? im pozostaje tylko żyć, żreć i potem zdechnąć jak robal, bo rzadko kiedy mają jakieś hobby poza aktywizmem politycznym, w który każdy ma #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 27
@zemsta_przegrywa przecież to zdjecie ze stocku a pelikany zjadly caly chleb nawet nie gryząc xDDD

@wojtek_bez_portek pelikan #1

@HarvestinSeason no tak bo jak sie od zycia odejmie zrobienie gowniaka i zalozenie rodziny to zostaje taka pusta wydmuszka xD Tysiace lat rozwoju technologii i społeczeństwa dzieki kilku babelkom i checia wsadzenia parówki w dziurke xDDD
  • Odpowiedz
@Canova: To jaki przeciętny lewicowy wykopek ma cel w życiu poza spamieniem na tagu #antykapitalizm i neuropie? Przecież obecne patriarchalne, konserwatywne, nacjonalistyczne społeczeństwo jest kompletnie sprzeczne z jego światopoglądem, więc usprawiedliwia bycie NEET'em 'odrzucaniem opresyjnego modelu społeczeństwa'. Poza tym, absolutnie prokreacja i komórki społeczne takie jak rodzina nie miały nic wspólnego z rozwojem cywilizacyjnym. To przecież oczywiste, że jakby rodziło się mniej ludzi, a najlepiej w ogóle to
  • Odpowiedz