Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziś zacznę opowiadać Wam historie, które sprawiły, że uwierzyłem w #p0lke.
Rzecz dzieje się w stolicy, gdzie nie jedna #plodnajulka studiuje i prowadzi brawurową karierę, a mój szef, no cóż. Mój szef, arabski playboy ma swój obiecany przez Allaha raj. Zacznę dziś od tego–śniady książę mieszka z #p0lka (oczywiście na jej koszt), która jest inteligentną kobietą, bardzo wierzącą, akceptującą jego przygodny seks z kilkoma dziewczynami tygodniowo z #tinder i #badoo. Zapowiada się dobrze? Resztę dopowiem w następnych dniach #ciapateopowiesci -> Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #przegryw #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BloodyMassacre26 Nie chodziło mi o różnice pomiędzy płcią, tylko o świat zwierząt, w którym dwoje ludzi są w związku, a mimo wszystko dochodzi do tego typu perwersji. Cuckolda można nazwać "zniewieściałym mężczyzną", a jak kobietę?
  • Odpowiedz
@KaciejMalata: Dokładnie. No chyba że są to ludzie, którzy mają taki fetysz. Trafiłam raz na dziewczynę która chwaliła się, że ma znajomą która żyje w związku otwartym.

Ona szuka swojemu chłopakowi dziewczyny na seks a on szuka jej faceta do seksu.

Usłyszałam też o pewnej parze, która z inną parą tworzyli taki związek otwarty. Wymieniali się wzajemnie partnerami ale byli też paczką. Raz dołączył do nich jeden koleś który odbił
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: @KaciejMalata: Moim zdaniem są dwa rodzaje zdrady. Ja bym wybaczyła niebieskiemu, gdyby nawalony mnie zdradził i mi o tym powiedział. Natomiast regularne spotykanie się z kobietami z tindera itp. to już zupełnie inna sprawa. Pierwsza sytuacja to jest po prostu błąd, każdy z nas je popełnia. I uważam, że każdy zasługuje na drugą szansę. Druga sytuacja, to jest zwyczajny brak szacunku do partnera oraz znak, że nie
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw:

Zdrada po pijaku daje mi do zrozumienia - facet nie umie być odpowiedzialny, po alkoholu się nie hamuje, a skoro przespał się z inną znaczy że mu się musiała spodobać, czuł taka potrzebę z inną... To już wniosek że może ja mu się nie podobam, czegoś mu brakuje, jestem niedostatecznie dobra albo koleś zwyczajnie ledwo hamuje swoje popędy.
Ma predyspozycje do tego, a z czasem może zaliczyć wpadkę, jeśli
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Nawet jeśli jesteś z nim od lat i zawsze był odpowiedzialny i nigdy nie wzbudził w Tobie zazdrości, zawsze był w porządku? I nawet jeśli pije 2 razy w roku i dlatego zdarzyło mu się przesadzić? Przez jedno potknięcie skreśliłabyś wiele szczęśliwych lat? ( _)

Nie, zdecydowanie nie rozumiem tego podejścia, ale masz prawo do swoich opinii. Ja jestem widocznie dużo bardziej wyrozumiała. I nie skreślam
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: > Nawet jeśli jesteś z nim od lat i zawsze był odpowiedzialny i nigdy nie wzbudził w Tobie zazdrości, zawsze był w porządku? I nawet jeśli pije 2 razy w roku i dlatego zdarzyło mu się przesadzić? Przez jedno potknięcie skreśliłabyś wiele szczęśliwych lat? ( _)

Tak. To nie jest błąd... Jest w związku, obiecał wierność więc mam prawo wymagać. Jeśli ja jakoś umiem się powstrzymać
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: zrozumiałabym gdyby to zrobił. Zdaję sobie sprawę, że mam dość nietypowe przekonania. Na szczęście przy moim niebieskim mogę być w 100% spokojna, to tylko takie dywagacje. Nie wyobrażam sobie skreślić naszego związku, gdyby zaliczył wpadkę. Zbyt wiele razem przeszliśmy, znamy się lepiej niż ktokolwiek inny i idealnie do siebie pasujemy. Zawsze mnie wspierał i pomagał. Mieszkamy razem i nigdy nie kończą nam się tematy do rozmowy. Dodatkowo rozumie moją
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw:
Każda z nas jest inna, ma swoją moralność i poglądy :) bez różnić świat byłby nudny xd

Ja po prostu chce mieć na kim polegać, skoro komuś ufam znaczy że wierzę że czegoś takiego nie odwali. Jeśli odwalił, zawiódł. Skoro pozwolił sobie mnie zawieść - możliwe że mnie nie szanował albo nie kochał tak bardzo by jego organizm nawet po alkoholu miał blokadę na inne baby (co wydaje mi się, że powinno mieć miejsce)

Już lepiej się umówić na związek otwarty i
  • Odpowiedz