Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę się zalogować ani zarejestrować, bo zonk, więc tu zapytam:
Gdzie znajdę dobre źródło widełek dla #nieprogramowanie #qa #testowanie #wroclaw ?

Pracuję na b2b mam circa 120 PLN (28 EUR) / godzinę za mega nudne i raczej nierozwojowe projekty przy 100% remote..
Wiem, pewnie takiej sumy nie dostanę nigdzie tutaj, ale jestem ciekaw ile taka stawka b2b powinna być na UoP.

Automatyzacja w python, linuxy, bashe, dockery itd ogarniam na co dzień, ale niezbyt kumaci ludzie ze mną pracują i mnie to męczy coraz bardziej...
Z drugiej strony patrząc na stawki na #nofluffjobs czy #justjoinit to jakoś to mega stoi w miejscu i większość ofert to takie niby B2B ze stawkami <13k co jest prześmieszne przy obecnej inflacji w Polsce.

Jest szansa tutaj zarobić w okolicy 10+ tys netto na UoP? 14.5+ brutto wedle kalkulatorów, bez KUPów.
Na B2B bez kosztów mam okolice 16-18 zależy od miesiąca.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Lepiej nudzić się w pracy za 16 minus urlopy itd czy mieć ciekawą za 10 ? B2B vs UoP..

  • B2B 76.2% (32)
  • UoP 23.8% (10)

Oddanych głosów: 42

  • 7
Jeżeli jesteś normalnym korposzczurem, to szukaj amitniejszej pracy. Jeżeli jesteś normalnym człowiekiem, którego życie toczy się po pracy, to ja bym wybrał wyższą kasę niż rozwój. Rozwój zostaw kretynom, którzy uwierzyli w korpo-gadki :)
OP: @itakniktniezapamieta: dzięki, muszę przyznać że przeraża mnie ilość ludzi zarabiających < 8k
To chyba natężenie jakichś studentów/post bootcamperów.

@PanNosaczCebula: ciężka praca i trochę wyrzeczeń przez kilka lat.. no i szczęścia ;)

@crespo: @zichenbaum:
pracuje dla małej firmy z EU ze swojego domu. Sęk w tym że czasem czuje się jak w korpo, bo mają dziwne zapędy..
Mam trochę lat doświadczenia, więc nie muszę mocno się uczyć
@AnonimoweMirkoWyznania: Miras nawet nie myśl o UoPie, co najwyżej zmień se robote na inną B2B, może nie remote co bys nie zaczął szczekać na ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobne pieniądze dostaniesz w kilku(nastu?) firmach we Wro.