Wpis z mikrobloga

Taniec na rurze jest przekroczeniem tej granicy, co by nie mówili kolesie lubiący oglądać wypięte krocza dziewięcioletnich dziewczynek.


@tomtom666: Ok, czy w takim razie zajęcia z baletu są seksualizacją dzieci? Akrobatyka? Wspinaczka? Pływanie? Aerobik? Wszystkie powyższe charakteryzują się kusymi/obcisłymi strojami i figurami/momentami gdzie "krocza dziewięcioletnich dziewczynek" są eksponowane widowni. W jaki sposób taniec na rurze przekaracza tą granicę a np balet z obrazka poniżej już nie?
Pobierz poprostumort - > Taniec na rurze jest przekroczeniem tej granicy, co by nie mówili ko...
źródło: comment_E1i91yLDxdQDx53PTXUxtAgEZCyG5c91.jpg
@Failar: ok ja to rozumiem, mam na isntagramie koleżankę która wrzuca zdjęcia z ćwiczeń pole dance. Ale wytłumacz mi, czemu bardzo często na tych zdjęciach laski tańczą w szpilkach? :D Te porównania które tutaj były - do gimnastyki baletu itd. nie mają zupełnie sensu. Pole dance zawse będzie sie kojarzył z seksem/erotyką bo po prostu jest obecne w stripclunach i tego nie zmienisz. Nie zaprzeczam że jest to sport ale pewnych