Wpis z mikrobloga

@Plotkova99: To już dawno nie kojarzy się tylko z klubami nocnymi, pełno takich ofert widziałem w gazecie dla różnych grup wiekowych. Ćwiczenia przy użyciu rury, gimnastyka artystyczna też powinna być zabroniona patrząc na to zdjęcie gdzie Duda i reszta patrzy na te dzieciaki wiadomym wzrokiem
  • Odpowiedz
@Plotkova99: Tancerka w klubie nocnym często robi to nago albo w bieliźnie, tutaj jest ubrana jak pływaczka albo akrobata. To zależy od miejsca i ubioru jak to się odbiera no i oprawa. Jak będą to robić w czerwonych światłach bieliźnie ku uciesze tłumu to dzwoń na policję, a tak to daj dzieciakom ćwiczyć bo może to będzie jakaś dyscyplina sportowa
  • Odpowiedz
@bayonetta112: Musicie zacząć odróżniać pole dance od exotic... (°° Mówię to jako niebieski różowego, który trenuje zarówno pole dance jak exotic ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Taniec na rurze jest przekroczeniem tej granicy, co by nie mówili kolesie lubiący oglądać wypięte krocza dziewięcioletnich dziewczynek.


@tomtom666: Ok, czy w takim razie zajęcia z baletu są seksualizacją dzieci? Akrobatyka? Wspinaczka? Pływanie? Aerobik? Wszystkie powyższe charakteryzują się kusymi/obcisłymi strojami i figurami/momentami gdzie "krocza dziewięcioletnich dziewczynek" są eksponowane widowni. W jaki sposób taniec na rurze przekaracza tą granicę a np balet z obrazka poniżej już nie?
poprostumort - > Taniec na rurze jest przekroczeniem tej granicy, co by nie mówili ko...

źródło: comment_E1i91yLDxdQDx53PTXUxtAgEZCyG5c91.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 67
@Plotkova99 xD dlaczego dziwi cię strój skoro większość figur w pole dance opiera się na tym, że nie możesz mieć ubrań przez które spadniesz? Skóra się nie ślizga
  • Odpowiedz
@Failar: ok ja to rozumiem, mam na isntagramie koleżankę która wrzuca zdjęcia z ćwiczeń pole dance. Ale wytłumacz mi, czemu bardzo często na tych zdjęciach laski tańczą w szpilkach? :D Te porównania które tutaj były - do gimnastyki baletu itd. nie mają zupełnie sensu. Pole dance zawse będzie sie kojarzył z seksem/erotyką bo po prostu jest obecne w stripclunach i tego nie zmienisz. Nie zaprzeczam że jest to sport ale pewnych
  • Odpowiedz
sam taniec na rurze nie ma podtekstów seksualnych.


@Failar: oczywiście praktycznie nagie dziewczynki lub kobiety. Tak samo szpilki, szminka, rzęsy nie mają nic wspólnego z seskualnościa.
  • Odpowiedz