Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powiedzcie mi, co robimy z ofertą (https://www.wykop.pl/wpis/44678171), która jest inna na tagu, a inna w arkuszu. Którą z tych wersji mam przebić? Czy może żadną, bo oferta jest niezgodna z regulaminem (imo podpada to pod punkt II.3.28 regulaminu - konkretnie "oferta wpisana na mikro, nie przeniesiona do arkusza do 15 minut również jest ofertą nieważną), więc tym samym Satoranski jest już moim zawodnikiem, bo od mojej oferty minęło już +24h?
Wołam przede wszystkim @sowacx @HalfManHalfAmazing i @cult_of_luna
#dynastiafantasynba
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie wiem, czy tylko mi nie działa link, więc jak coś wklejam tutaj jeszcze treść oferty.
_Nuggets
Tomas Satoransky, UFA
Gwarantowane: 1 500 000
2 000 000 + 2 000 000
Kontrakt: 1 rok, gwarantowany w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chociaż jak teraz patrzę, to też źle spojrzałem na tagu, bo myślałem, że Nuggets dali mu ogólną gwarancję 2,5mln.
Wystarczy jak przebije ofertę z arkusza, czy jak to robimy?
  • Odpowiedz
@Trae: Wg mnie to co w arkuszu jest ważniejsze. Na tag często sie przekleja z innych wpisów i potem wychodzą takie kwiatki. Moim zdaniem powinieneś przebić gwarantowane 2kk.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sowacx: Tylko że jak jest update czasu, to minęło te regulaminowe 24h XD o to w tym wszystkim chodzi.
Nie mam takiej mocy sprawczej, ale ja bym z tym poczekał, aż @HalfManHalfAmazing znajdzie chwilkę i to rozstrzygnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Trae no ale to mój błąd, więc ja składam Jeszce Raz ofertę i od tego momentu zegar tyka. Było podobnie przy jakiejś ofercie niezgodnej z regulaminem
  • Odpowiedz
@Trae: teoretycznie oferta powinna zostać unieważniona, ale ostatnio większość opowiedziała się za poprawą oferty i zresetowaniem zegara, więc bądźmy konsekwentni i uznajmy, że po poprawieniu jest okay. W przyszłym roku wprowadzimy więcej obostrzeń.
  • Odpowiedz