Wpis z mikrobloga

#mac #adobe #photoshop #premierepro #lightroom
Mirki, poratuje ktoś działającym piratem pakietu adobe cloud na maca?
Szukam już od tygodnia i nic nie działa. Na windowsie instalowałem niedawno bez problemu z pierwszego linku ale na maca niestety nie jest tak łatwo. Zależy mi głównie na Photoshopie, Premiere Pro i Lightroomie
  • 7
  • Odpowiedz
@AcidKing: Linka nie dostaniesz, ale radę może. Jeśli masz najnowszego MacOSa, to nawet legalna wersja ci nie pójdzie, bo Apple obcięło obsługę aplikacji 32bit, a pakiet Adobe składa się w połowie z tego typu programików ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@xandra: Co? Najważniejsze programy Adobe już od ładnych killku lat sa w 64 bitach. w 32 bitach pozostają jakieś zapomniane projekty typu Bridge, Presenter Video Express, Fuse etc. i do części z nich wersje 64bit mają być gotowe do końca 2019.
  • Odpowiedz
@xandra: Czytam i znam sytuację ale:
- problem dotyczy starych wersji programów. nie oszukujmy się ... jesli ktoś ma CS6 albpo CS5 i aktyualizuje OSa do najnowszych wersji to może mieć pretensje jedynie do siebie. cs6 to 2011-12 rok a więc cała epoka jeśli idzie o rozwój elektroniki. Ja też mam w szafie kilka starych szpul 0,25 cala z całkiem niezłą muzyką ale nie mam pretensji do firmy Sony gdy
  • Odpowiedz