Wpis z mikrobloga

@Glazer: wskaż mi jeden moment w którym Kamil się uniósł podniósł głos lub przeklinał. O konspiracji i nastawianiu grupy przeciwko komuś nie wspomnę, ale co ja tam wiem grupa Dawida głośniej krzyczy wiec musi mieć rację.
@Komil95: Jeśli sam nie potrafisz dostrzec jak Kamil trollował każdego po kolei w pierwszych tygodniach pobytu, jak się z nich naśmiewał, wytykał, wbijał szpilki, przytyki, okazywał wyższość, pokazywał palcem wady każdego, to co ja będę ślepemu o kolorach opowiadał.
PS. "póki"
@Glazer: w pierwszym tygodniu wynikało to z zadania, w kolejnych kontynuował bo otrzymał pozytywny odzew szpileczki odkrywały prawdziwą twarz uczestników co pokrywa się z głównym hasłem programu " kim naprawdę jesteś". Widzę, że nie masz argumentów skoro twoim jedynym przykładem wprost jest błąd ortograficzny, a szpilek było kilka w przeciwieństwie do jawnego ostracyzmu w stronę Kamila
@Glazer: Nie wiem czy oglądasz stream ale główną przyczyną jest nagonka na jego osobę od momentu przy stole po tygodniu cyrkowym. W kolejnych tygodniach była tylko podsycana przez ciągłe obgadywanie Kamila, później zadziałała psychologia tłumu i kalkulacja że jeśli ktoś stronie w obronie Kamila oberwie rykoszetem. Ogólnie twoje komentarze są strasznie tendencyjne.
@Komil95: Oglądam stream, ale Ty chyba niezbyt uważnie. W tygodniu cyrkowym to już dawno był konflikt kilku osób z Kamilem, sytuacja z niepełnosprawnymi była tylko pretekstem żeby mu powiedzieć kilka ciepłych słów. Tendencyjne to są komentarze traktujące Kamila jak guru bez skazy, człowieka bez przyczyny pokrzywdzonego przez innych, rycerza na białym koniu, gwiazdę hollywood, Adnonisa i Herkulesa w jednym, który tylko zbiera ciosy i nadstawia drugi policzek. Natomiast wszyscy pozostali uczestnicy
@Glazer: Nie. Tendencyjne są i tamte komentarze jak i twoje. A spora część przesadnie pozytywnych komentarzy w stronę Kamila jest spowodowana tym w jaki sposób był kreowany jego wizerunek przez produkcje ( negatywne posty producentów w social mediach oraz montaż w odcinkach TV) w kontrze do wybielania osób które otwarcie tworzą koalicje przeciwko niemu i wzajemnie się nakręcają jaki to on zły. Doprowadziło do polaryzacji w drugą stronę i przesadnej obrony
@Komil95: Piszę stronniczo z pełną świadomością, w kontrze do przesadnego uwielbienia dla Kamila. Co do odcinków, to są robione różnie, ale bardziej obiektywnie niż w poprzedniej edycji. Bywaja takie, w których Kamil wypada gorzej, ale też takie, które mają go ewidentnie bronić np. dzień przed końcem głosowania podczas tygodnia dyktatury, gdzie Łukasz został pokazany fatalnie, a Kamil znakomicie. Podczas BB1 pisałem tutaj, często scena po scenie w jaki sposób manipulowane bywają
@Glazer: jeśli chcesz być stronniczy i negatywnie nastawiony w stosunku do Kamila polecam media2. Tam za pozytywne komentarze w stronę Kamila lecą bany. Odnajdziesz się tam
@Komil95: Ale, że tutaj nie mogę? Zabraniasz mi? Ja nie potrzebuję popleczników, i nie biegnę za stadem. Mam prawo do własnej opinii. Jestem na wykopie od ponad 10 lat i mam stąd znikać, bo zdanie odmienne Ci nie pasuje? To ma być jakiś przyczynek do dyskusji?
@Glazer: znów atakujesz, w którym miejscu napisałem, że czegoś Ci zabraniam lub czegoś nie możesz to była tylko sugestia. Tobie nie pasuje odmienne zdanie widać to po tonie twoich wypowiedzi, a co do dyskusji. Dyskusja może wywiązać się tylko wtedy kiedy obie strony są skłonne ją prowadzić. Ty niestety potrafisz tylko atakować i forsować swoje zdanie.