Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Tu LudosLabs - producent gier mobilnych.

Jak dobrze wiecie - już jutro odbędzie się pierwszy dzień PGA 2019 w #poznan
Czy może być lepszy dzień na wyjście z piwnicy?

Z tej okazji chcielibyśmy przeprowadzić #rozdajo - mamy dla was 3 wejściówki na Vip Day (piątek 18.10.2019)

Jako, że wszędzie muszą obowiązywać parytety, to i u nas będą:
- 1 wejściówkę zdobędzie #niebieskipasek
- 1 wejściówkę zdobędzie #rozowypasek
- 1 wejściówkę zdobędzie osoba losowa

Zasady są proste:
- polub ten wpis
- napisz dlaczego Ty powinieneś/powinnaś otrzymać wejściówkę

Na zgłoszenia czekamy do godziny 20:00
Wyniki ogłoszone zostaną między 20:30 - 21:00

Przy okazji ogłoszenie:
Już niebawem planujemy rozpocząć Alfa testy naszej nowej gry (statyczne MMORPG).
Jeśli jesteś zainteresowany/a pomocą i chcesz mieć rzeczywisty wpływ na rozwój gry (bezpośredni kontakt z twórcami), to wbijaj na nasz kanał Discord, a na pewno będziesz informowany w pierwszej kolejności:

https://discord.gg/m8UHwAU
LudosLabs - Czołem Mirki i Mirabelki!
Tu LudosLabs - producent gier mobilnych.

Ja...

źródło: comment_CD9XnfnmbxLAykh1H7s0rPiulX7H51LK.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LudosLabs: mieszkam w Poznaniu i bardzo lubię dowiadywać się o kulisach powstawania gier i procesów myślowych które stoją za decyzjami w designi'e :p
  • Odpowiedz
@LudosLabs: Chętnie bym zabrał swoją dziewczynę żeby zobaczyła, że gry to nie tylko piksele ale dobra zabawa oraz fantastyczni ludzie :) Sam bilet już mam, ale dziewczyna nie pozwala sobie takiego zakupić gdyż uznaje to za stratę pieniędzy. Może pomożecie udowodnić jej, że to nie jest prawda i warto się wybrać w piątek? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LudosLabs: na jutro umówiłem się z dziewczyną, więc z przyjemnością przyjmę bilet. Będę miał nawet dowód, że nie kłamię i da mi spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nastała godzina wyników!
Na wstępie - bardzo chcielibyśmy, aby każdy dostał zaproszenie, jednak mamy ich ograniczoną ilość.

Osoby, które otrzymają od nas zaproszenie poprzez prywatną wiadomość to:
@Kressska
  • Odpowiedz
@Ryptun:
Dzięki za informację!

W takim razie ta wejściówka powędruje magicznie do kolejnej osoby, której tutaj nicku nie podamy, a po prostu wyślemy ją na wiadomość prywatną ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz