Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 132
@nbhd: Po pierwsze, jakby PiS nie chciał, to by ten gówniany obywatelski (nie rządowy) projekt ustawy po prostu by odrzucił. Po drugie, skracanie tego do "rozszerzenie przepisów zakazujących pedofilii" to manipulacja.
  • Odpowiedz
@Krol_Pontaru: xDD nie wiem czy wiesz ale projekty obywatelskie muszą przejść przez sejm tak samo jak każda inna ustawa. Nie wiem dlaczego więc dlaczego więc miałbym ograniczać krytykę partii, która głosuje za tylko dlatego, że to projekt obywatelski.
  • Odpowiedz
@nbhd: ile razy te klamstwa bedziecie powtarzac i zwolywac sie na glosowanie tych wysrywow.
Ustawa w par. 4 penalizuje prowadzenie edukacji seksualnej wsrod osob ponizej 18 roku zycia.
  • Odpowiedz
  • 3
nie wiem czy wiesz ale projekty obywatelskie muszą przejść przez sejm


@dziara1429 No i przeszły, a rząd ich nie odrzucił, tylko procesuje dalej. Czego nie rozumiesz?

to samo było przy ,,zakazie aborcji" projekt obywatelski

@Krol_Pontaru Ciekawe, że równoległy projekt obywatelski liberalizujący aborcję został odrzucony w pierwszym czytaniu.
  • Odpowiedz
@KrzLis: przeszedł projekt, zgodnie z którym można iść do paki za publiczną rozmowę o stosunkach seksualnych 17-latków z 17-latkami. Moi nauczyciele z gimnazjum już gniliby obecnie w więzieniu za zajęcia z edukacji seksualnej.
  • Odpowiedz