Wpis z mikrobloga

@Anonimizator69: Ja was proszę nie wyzywajcie na paczkomaty bo je będziecie przepraszać nie raz ! Taka Poczta Polska to jest dopiero jazda ,ostatnio pisałem, 4 dobre dni szła paczka z czego 2 doby z Komornik do Poznania ! Mało tego została dostarczona nie do tego punktu co trzeba co w efekcie odebrana zostało dopiero po kolejnych 4 dniach !To jest jazda .Teraz przy paczkomacie radzę się ukłonić i miłe słowo powiedzieć
@Anonimizator69: Jaki zapłon? Status przekazania do doręczenia mowi tylko tyle, ze kurier zeskanował przesyłkę na magazynie i za kilka godzin jak się skonczy sortowanie paczek wyruszy w trasę je umieszczac. Dodatkowo jesli wsadzil po 23 to znaczy, ze kurier dymał praktycznie od rana do tej 23. Fajnie co? i nikt ci nie każe leciec po nią w nocy, masz 48h na odbior malkontencie.
@Yoshimatsu1209 Ojojoj kogoś dupka zapiekła. Psim obowiązkiem kurierów jest dostarczenie paczki w dniu, który jest terminem dostarczenia i koniec. Jak ktoś się nie wyrabia, tzn. że się na #!$%@? nadaje i tyle. ¯_(ツ)_/¯
@Anonimizator69: Kurier ma 48h na dostarczenie, a nawet od tego jest mnostwo wyjatkow. Mnie dupka zapiekła? To nie ja wstawiam 3 posty na mirko bo idzie mi paczuszka. Widac ze jestes jednym z tych, ktorym sie w dupach poprzewracalo i mysla, ze zaplaca 8 ziko lub wezma darmowa wysylke na alegro i chcieliby miec paczuszke u siebie godzine po kliknieciu kup teraz na allegro :)
@Anonimizator69: Najgorszy typ klienta w każdym zawodzie, zero zrozumienia tylko huuurrr durrr ja płace ja wymagam. Paczke dostałes wiec jaki problem? Bo pod koniec dnia? Rozszczeniowiec bla bla bla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze, ze chociaz wrzucil paczke 12 minut przed polnoca, bo gdyby zrobil to po 0.00 to byś kurierowi sprawę w sądzie wytoczył ( )