Wpis z mikrobloga

Wiecie co, rozumiem że uważacie Kamila za Boga, ale dajcie spokój, swoje też ma za uszami. Wysmiewal bliźniaczki za ich wygląd, co mu później tak czy siak wybaczyly. Był bezczelny, prowokujący. Wiadomo, kolorowy ptak ale jest milion powodów by go nie lubić, a nie specjalnie się z nim trzymać, bo jest "inny". Inna sprawa, że niektórzy mieszkańcy popadają w paranoje na jego punkcie i zatracili swoje ja tylko do tego aby znaleźć na niego haka i gówno im to da. Dlatego bądźmy obiektywnie. Nie każdy go musi lubić, szczególnie po tym jak się kreowal w programie. I nie najezdzajcie na każdego mieszkańca jak np Anke czy Wiktora którzy skrytykuja jego osobę z jakiegoś powodu. Czy Martyny która się z nim trzymała przez miesiąc a teraz ja olał bo weszła jego dupa. Bo robi się tu niezdrowo i nieprzyjemnie jak wszyscy mają jednego Boga do którego się modlą. Dziękuję.
#bigbrother
  • 3
  • Odpowiedz
@Lala27789: też mnie to przeraża. Lubię Kamila, ale widzę jego wady i choć nie chcę by odpadł póki co, to uważam że są osoby w BB, które na dzień dzisiejszy bardziej są mi bliskie swoimi wartościami. ( wiadomo sytuacja rozwojowa) A to robienie z Kamila Świętego Męczennika, którego broni cała krucjata krzyżowa jest już żenujące.
  • Odpowiedz