Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Albk: nie chodzi mi o rośliny tylko o te koszyki. Jak to wytrzec z kurzu? Poza tym gdzie podstawki? Jak się woda przeleje to co? Cała ściana #!$%@? (,)
  • Odpowiedz
@staryhaliny: Trudno, jak sie chce mieć ładnie to trzeba czasami dbać i sprzątać :) A woda sie nie musi przelewac bo mozna stosować osłonki. Pieniązki akurat nie lubią dużej ilosci wody (raz w tyg podlewanko + czasami przesuszenie) więc myślę że do takiej aranżacji nadają się idealnie :)
  • Odpowiedz
@Albk: Piniondz niby taki prosty. U każdego rośnie, a im mniej ktoś lubi rośliny tym lepiej. Natomiast u mnie cały czas coś nie tak. Za dużo słońca - zżółkł. Odsunęłam od okna, to przestał, ale zaczął opadać. Przestałam podlewać (żeby wyczuć podlewanie), coraz bardziej marniał i po podlaniu odżył. Na razie niby gut, ale naprawdę chyba nie umiem w pilee. Depressa też miejsca sobie miejsca nie może znaleźć. Tylko glaucy
  • Odpowiedz
@magnes125: Znam ten ból. Ja z kolei mam problem z drzewkiem cytrynowym.. od maja do sierpnia jak jest cieplo stoi na balkonie i rosnie jak szalone. Jak tylko schowam do domu - liscie leca non stop :/ Juz nie mam pomyslu gdzie go postawic zeby sobie radzil :/
Ehh zdjecie powyzej pochodzi z Australii. Tam to maja kwiatkowe-zycie.. wysoka wilgotnosc, slonca duzo, mam kilka profili na instagramie to mozna sobie
  • Odpowiedz