Wpis z mikrobloga

Poza tym kościoły są zimne i nieogrzewane, a przemieszczanie się wielu osób na trasie kościół-szkoła może spowodować wiele kolizji drogowych, nawet śmiertelnych


@PreczzGlowna: Ale w niedzielę to można już magicznie #!$%@?ć do zimnego gmachu i problemu nie ma. Jeżeli udział w ich kulcie powstrzymują banalne kwestie logistyczne, to chyba lepiej żeby sobie darowali niż żeby narzucać je wszystkim w placówce stworzonej do przekazywania wiedzy historycznej i naukowej.
  • Odpowiedz
  • 5
@PreczzGlowna na religii dowiedziałam się, że możliwe jest np. chodzenie po wodzie, teleportacja do nieba i gadanie z płonącym krzakiem. Pani od fizyki się z tym nie zgodziła. Wniosek jest taki że trzeba wywalić fizykę ze szkół, nie będą nam bombelków okłamywać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od 2007 roku.


@efek: A to mnie ominęła ta zabawa

@Metsaemies: ja się dowiedziałem we wrześniu na zebraniu u córki w 4 klasie. Zrobiliśmy wielkie WTF z innymi rodzicami dzieci, które nie chodzą na religię.. to jest kpina, żeby ocena z wierzeń była traktowana na równi z oceną z fizyki lub matmy :/
  • Odpowiedz
@efek: Na całym etapie edukacji nie pamiętam momentu w którym średnia by mi się liczyła do czegokolwiek. Za każdym razem były punkty za konkretne przedmioty + egzaminy. No a na studiach to już w ogóle tylko matura się liczy.
  • Odpowiedz