Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #lodz może ktoś tak jak ja czuje, że jego życie jest bez sensu i sam znalazł się na dnie? Brak mu przyjaciela, ramienia do wypłakania czy po prostu chce mieć do kogo otworzyć buzie? Może chcesz iść na kręgle, bilard czy do kina, ale jednak dobija Cię, że takie rzeczy robi się parami? Może chcesz zjeść obiad na restaurant week , ale też nie masz z kim? Ile jest marzeń czy planów, które odpychamy tylko z powodu braku kogoś obok? Zabrzmi to banalnie, ale wiem, że nie jest łatwo znaleźć znajomych. Połączmy siły i może przełammy lody i zacznijmy robić to co chcemy! Ja mam sporo wolnego czasu i chętnie spędzę go z wami. Lubię słuchać o nowych rzeczach, a jednocześnie też mam dużo do powiedzenia. Jeśli ktoś chce pogadać zapraszam na priv. Może, gdzieś wyskoczymy, pośmiejemy się? Spokojnie nikt Cię nie zje!

Oczywiście inne miasta również zapraszam do pisania, ale ze spotkaniem ciężej, ale to już kwestia dogadania.

#niewiemjaktootagowac #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@?

  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@samekoty0psow ile masz lat? Kobieto ogarnij się, znajdź sobie tego, który Ciebie zadowoli i zobaczysz, że lepiej się Tobie zrobi, baaaa a oprócz Tobie to i jemu, a oprócz Wam to innym. Świat, a zwłaszcza życie w PL jest dyktowane i poukładane pod Was, Was czyli kobiety. Ogarnij się i idź w przód w życie z głową. #rozowepaski
  • Odpowiedz