Wpis z mikrobloga

@Dziadekmietek: @Wielki_Czerwony_Smok: no ale w sumie to technicznie gościu ma rację. Nie opłaca się kupować zegarków droższych niż minimum wymagane do tego, żeby pokazywał czas i jako tako trzymał dokładność. Podobnie jak nie opłaca się kupować biżuterii czy luksusowych samochodów. Tylko czy kogoś to obchodzi? Wiadomo, że OP pyta o to, czy cena za te zegarki jest adekwatna do jakości.

A co do samej marki... To ta sama firma co
@m_bielawski: to z czym się spotkał kolega @Wielki_Czerwony_Smok to coś czego żaden z nas nie chciałby się spotkać. Odpowiedz tego gości z zegarkiclub.pl nie była ani wielce przydatna ani jakkolwiek uprzejma. Widział gość, że nowy użytkownik, więc mógł być milszy. Rozumiem zażenowanie kolego @Wielki_Czerwony_Smok przy okazji, jak widzisz... Pisz do nas tutaj, pomożemy. Olej te Karyny na zegarkiclub.pl ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: akurat to nie ja byłem opem ale wrzuciłem jako ciekawostkę :)

Czytam tutaj wasze rady i dlatego tutaj wrzuciłem jako heheszki i ciekawostkę :p

Przydałby się jakiś poradnik jak #pustulkowelaptopy - zegarek do 500 1000 1500 itd i podział na gatunki np garniturowiec, sport czy coś.

Plus jest taki, że w przeciwieństwie do laptopów zegarki tak szybko się nie starzeją.

Do 500 to Orient bambino - tyle już wiem :D
@Wielki_Czerwony_Smok: Nie przejmuj się opiniami na forum, wyrabiaj swój własny gust. Poobczajaj sobie choćby The Urban Gentry, on tam dobrze rozkłada na łopatki tych wszystkich zegarkowych snobów w niektórych filmikach. Z własnego doświadczenia mogę jedną rzecz zasugerować: obczaj jak najwięcej różnych zegarków, pospisuj ich referencje gdzieś i wróć do tematu za miesiąc-dwa-trzy i sprawdź, które z nich przetrwały próbę czasu.