Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabeleczki, czy znacie może jakichś laryngologów w niżej wymienionych, którzy skierowaliby na wycięcie migdałków ze względu na głębokie krypty i ciągłe tworzenie się kamieni migdałkowych?

(bo od ładnych paru lat medycyna nie lubi już wycinać migdałków z "błahych" powodów, a dla mnie to jednak nie jest błahy powód ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

#debica #tarnow #rzeszow #krakow #warszawa #lekarz
qqqruqq - Mireczki i Mirabeleczki, czy znacie może jakichś laryngologów w niżej wymie...

źródło: comment_Z4ftCaJRqVBVw3VqOvHJ5dERPVCNyn1Z.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że idealny by był dr Beniamin Fistinger-Cumshoter


@campe: a byłem, byłem, niestety też nie chciał wycinać - mówił tylko coś o jakichś mocno niekonwencjonalnych metodach na gardło i migdałki.
  • Odpowiedz
żaden laryngolog nie będzie robił z tego tytułu problemów.


@hurin: otóż laryngolog odesłał mnie bez kwitka ( ͡° ͜ʖ ͡°). What a waste of skierowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@qqqruqq a nie myślałeś o zamykaniu krypt? Też mam z tym problem i słyszałem że są na to zabiegi z użyciem lasera niestety drogie
  • Odpowiedz
zabiegi z użyciem lasera


@paw39: a ja słyszałem, że jakieś wymrażanie, ale jak spytałem laryngologa, czy można coś zrobić na zmniejszenie tych krypt, skoro nie można wyciąć, to powiedział, że nic nie można xD. Pewnie lekarz z powołania.
  • Odpowiedz
kamienie nie tworza sie z powietrza. zmien diete.

Diabetolog czy jakos tak.


@Eltomas: słuchaj, kamienie kamieniami, ale ostatnio zjadłem garść orzechów włoskich i kawałki orzechów mi tam po prostu powpadały! Bolał mnie migdałek, zacząłem dłubać palcem i wycisnąłem kawałek orzecha. Rozumiem, że powinienem przejść na dietę podawaną przez rurkę prosto do żołądka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam naprawdę dość mocno zjechane
  • Odpowiedz