Wpis z mikrobloga

Mam dawna konto na datezone. Od około 2 lat nie idzie na tym nic złowić ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zawsze było słabo, ale udawało się znaleźć młode krypto divy bo cichodajki to tam stoją od kilka 1k zł w górę. Często sprawa była międzywojewódzka ale podróż była warta. Teraz po prostu masakra.

Pytanie czy #erodate to jesto samo gó***? Czy warto założyć i popenetrować rynek?

#divyzwykopem #datezone #roksa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzokatazullo: Ostatnio jeden szwagier pisał że umówił się z taką, zostawiła torebkę, wyszła na papierosa i zwiała z 5 stówami. Ale miała nr telefonu do FB podpięty, okazało się że studiuje stomatologie. Nie w temacie, ale w sumie ciekawa historia.
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Nom, to wiem aby być na czasie, ale nie raz miałem rozmowę z laskami czy to za $$$ czy niby free, ale nagle to się urywało - bo miała wybór z 10 typów zapewne i odpadłem.
Btw na auto jestem za stary już, plener w lato ok, ale auto to chyba tylko VW Transporter. Umawiałem się w to lato z laską za $$$, ona nagle że auto tylko... Godzina
  • Odpowiedz
@Dzokatazullo: no w aucie jest c-----o i tez raczej unikam takich spotkan, ostatnio probowalem cos na roksie zdzialac i powiem ze tam jednak taniej Ci to wyjdzie niz z taka cicho, bo hotele na godziny ciezko znalesc, a jak sie jakas konretna znajdzie to wlasnie jest ten problem ze nie ma gdzie sie spotkac.. A na roksie dobre dziewczyny za 200zl juz sa i nie musisz oplacac mieszkania.. Tylko cichodajka
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: FWB ultra ciężko. Długo już po tym świecie chodzę i do dzisiaj pamiętam mój jedyny FWB kilka lat temu jak jeszczę 2 z przodu miałem. Od tamtego czasu nie miałem lepszego s-x. Gdzie w tej znajomości s-x to był deser, no ale wiadomo laska chciała więcej i więcej i znalazła bolca "na boku" ( ͡° ͜ʖ ͡°) który jej zrobił kaszojada.
FWB najlepsze co może
  • Odpowiedz