Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrNobody567: Dopsz to odpowiem w twoim stylu
1. Nie przedstawiłem argumentów bo uważam że nie warto tak robić rozmawiając o Koalicji
2. Myślałem że dalej mają taką nazwę
3. A czym niby jest k---a jego mać niszczenie meiwjc pracy i obcinanie dochodu jak nie niszczenie gospodarki

I proszę na tym zakończyć, pisanie na telefonie nie jest miłe ani tym bardziej przyjemne a nie widzę sensu bo ani ja ani ty
  • Odpowiedz
no bo głosy KE tych mniej wyedukowanych poszły na logo partii oraz na KWW KO na śląsku ktora dostala 20% a jest podróbą


@pieczywowewiadrze: Przecież taka osoba wychodząc z wyborów byłaby przekonana, że głosowała na KO i taką odpowiedź podałaby ankieterowi, a dane o wykształceniu pochodzą właśnie z exit poll, a nie faktycznych wyników. Już abstrahując od tego, że pomyłki z logo można było dokonać tylko przy głosowaniu na senatora,
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: zbyt dużo tych niewyedukowanych raczej nie było:

W niedzielnych wyborach do Sejmu i Senatu oddano 207 747 nieważnych głosów, co stanowiło 1,11 proc. ogólnej liczby głosów - poinformowała w poniedziałek wieczorem PKW. Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Wiesław Kozielewicz przekazał, że w poprzednich wyborach parlamentarnych w 2015 roku było 394 664 nieważnych głosów - 2,53 proc. wszystkich oddanych głosów. (http://www.tvn24.pl)
  • Odpowiedz