Wpis z mikrobloga

Czy jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć dlaczego niby inteligentni ludzie wypisują sobie na FB, że jak głosowałeś za PiS-em to nie jesteś jego znajomym/przyjacielem? Dlaczego takie osoby jednocześnie najczęściej mają co chwila posty o wsparciu dla osób LGBT czy marszy równości i uważają się, że w przeciwieństwie do osób co są za PiS-em, Konfederacją czy tam nawet KO są tolerancyjni? Dla mnie to jest taki błąd matrixa, że nie jestem w stanie go rozchodzić z zażenowania.
P.S
Rozumiem, czemu rządy PiS to nie jest najlepszy możliwy wybór dla naszej gospodarki, ale niech mi ktoś powie w czym lepsze były postulaty KO czy tym bardziej Lewicy. #wybory #gownowpis
  • 13
@Darth_Gohan nie byłyby, ale przyzwoitośc i naturalny odruch podpowiadają, by po raz kolejny nie wybierać tych samych oszołomów, skoro nas dymali przez ostatnie 4 lata. To dajmy szansę podymać komuś innemu, może dymałby inaczej. A może nie.
O dzięki za podsunięcie pomysłu, też sobie taki post wstawię. Ja ich w pełni rozumiem. Jak ktoś jest aż takim kretynem żeby popierac PiS , to nic dobrego i tak, z takiego znajomego nie będzie.
@bociek111: :) nie ma dobrej odpowiedzi, toteż ciut pokrętnie napisałem swój komentarz - ale zapewne to zauważyłeś. Ja nie byłem i nie głosowałem, bo nie ma dla mnie kandydata. Jestem bardzo antykościelny i proaborcyjny, a Korwin się w to nie wpisuje.
@Smartek: No i właśnie to jest dramat. brakuej kogoś o poglądach jednak prawicowych gospodarczo, a lewicowych życiowo.
@bociek111: Grzegorz we Wrocławiu to człowiek MEM już.

Mnie po prostu przeraziło, jak bardzo Ci ludzie są właśnie przeciw PiS, a chcą popierać Lewicę, która chce dosrać jeszcze większe podatki. A potem idziesz z nimi na piwo i płacz ile to podatków PiS dowalił. Powiesz coś, że PO obiecało nizsze podatki to Ci