Wpis z mikrobloga

Najbardziej to mi chce smiać się z Palade i jego wyznawców. Przez ostatnie tygodnie często odwiedziałem jego twittera.
Ileż tam było ciekawych trendów! Wznosiły one poparcie PiSu w kosmiczne rejony 50%. Co tydzień prognozy 255, 260, 270, 275 miejsc w Sejmie, w Senacie absolutny pogrom! No i te jego komentarze: oj opozycja znów zrobiła Pisowi prezent hehe, z taką opozycją to moze być nawet konstytucyjna, kanibalizacja na prawo od PiS itd. Przechwałki, pouczania, oskarżenia, że inni kopiują jego analizy. A w komentarzach masowe bicie konia pisowskich trolli. Ileż on tym ludziom dał radości! A wczoraj i dziś tak trzęśli dupami, że aż mi ich trochę szkoda było.
Wymęczona większość w Sejmie i porażka w Senacie.
A co najśmieszniejsze to ja wrzucając swoją prognozę na mirko (będąc swieżo po wyczyszczeniu lodówki z niedopitych win) byłem bliższy faktycznych wyników od niego! (8.69 do 11.24). Co więcej w rankingu wszystkich sondażowni byłbym na 3 miejscu :D
Czy to oznacza, że znam się lepiej na tej wyszukanej psefologii? Nie... prognozowanie wyników to w dużym stopniu zabawa o charakterze losowym i nie ma co się nią specjalnie przejmować.
#wybory #sondaze #polityka #bekazprawakow
Pobierz dziaru - Najbardziej to mi chce smiać się z Palade i jego wyznawców. Przez ostatnie t...
źródło: comment_7uqriTviu9sVmzwQpffpt6qwbeLAwyJk.jpg
  • 3