Wpis z mikrobloga

Dość lubianą strategią przeciwników #lgbt jest wrzucanie najbardziej szokujących zdjęć z marszów z całego świata a następnie mówienie, że miały one miejsce w Polsce.
Jak to chociażby zrobił użytkownik @Mintaa pod tym linkiem: https://www.wykop.pl/wpis/44612935/czym-sie-bedzie-zajmowac-konfederacja-w-sejmie-rob/
Skąd jest to zdjęcie ? Ano z Christopher Street Day (CSD) w Berlinie z 2012 roku, autorem zdjęcia najprawdopodobniej jest Adam Lederer link.
Idąc dalej, ten sam budynek widać w tle innego zdjęcia, które już ma niemieckie napisy link
Ale co jeżeli niemieckie napisy były na paradzie w Poznaniu a autor tak po prostu sobie oznaczył ? Przecież blisko Berlina więc ktoś mógł się przypałętać a macki polskiego lewactwa sięgają daleko.
No to idąc dalej, trasa marszu CSD 2012 w Berlinie link. Moja znajomość niemieckiego wybitna nie jest ale posiłkując się google, marsz zaczynał się w Kreuzberg in Kotti-Nähe link i przechodził koło siedziby partii SPDlink. A cóż to za budynek po drodze ? link
Czyżby użytkownik @Mintaa zwyczajnie rozsiewał kłamstwa ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi #bekazprawakow
Ptrg - Dość lubianą strategią przeciwników #lgbt jest wrzucanie najbardziej szokujący...

źródło: comment_Lzudb3qgMFIdZR6ER5UAXAegGfGi05mZ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ptrg co chciałeś osiągnąć tym wpisem ? Bo jeśli chciałeś zabłysnąć to trzeba było się brokatem posypać i wyjść na ulicę.

zdjęcie może faktycznie nie było z Polski chociaż tak sugerował jego podpis w Google gdy je znalazłem. Natomiast chciałbym zadać ci pytanie czym różni się ideologia lgbt z zachodu od naszej ? czy to że u nas nie ma takich obrazków z automatu pozwala stwierdzić że ta ideologia jest okej
  • Odpowiedz
@Mintaa:

@Ptrg co chciałeś osiągnąć tym wpisem ? Bo jeśli chciałeś zabłysnąć to trzeba było się brokatem posypać i wyjść na ulicę.

Pokazać, że zwyczajnie kłamiesz.

zdjęcie może faktycznie nie było z Polski chociaż tak sugerował jego podpis w Google
  • Odpowiedz
  • 0
@Ptrg przeciwko bo to im nie pomaga.

Zdradzę Ci że homo mają takie same prawa jak hetero. No chyba że chodzisz wszędzie i zanim się przedstawisz mówisz że jesteś gejem lesbijką wtedy ludzie mogą na ciebie patrzeć dziwnie ale nie tylko dlatego że nim nią jesteś tylko dlatego że się tym chwalisz bez jakiejkolwiek potrzeby niepytany.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ptrg Wiedziałem że się #!$%@? o małżeństwo, owszem powinni mieć możliwość zawarcia związku w urzędzie miasta. Jednakże z zaznaczeniem braku możliwości adopcji dzieci.

Jednakże że jest to wbrew artykułowi 18 konstytucji

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Należałoby najpierw zmienić konstytucję.
  • Odpowiedz
@Mintaa:

Wiedziałem że się #!$%@? o małżeństwo,

Skoro wiedziałeś to czemu piszesz, że mają równe prawa skoro sam widzisz, że nie mają ?

Jednakże z zaznaczeniem braku możliwości
  • Odpowiedz
  • 0
@LucaPuccini no nie wiem. Jak dla mnie stwierdzenie małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny jest dosyć jasnym przekazem. Gdyby było tam samo małżeństwo to owszem nie było by problemu
  • Odpowiedz