Wpis z mikrobloga

a w reszcie tematów to totalne jełopy jak ekonomia czy gospodarka


@Kaczypawlak: XD ty i reszta kucy pompujecie E K O N O M I Ę i G O S P O D A R K Ę. A powiem ci dwie wielkie tajemnice. Pierwsza, to taka, że korwin i reszta oszołomów ma w dupie te dwie sprawy. Srają na to i będą srali przez najbliższe cztery lata. Pis nawet nie
  • Odpowiedz
A jeszcze bardziej mi szkoda tych co głosują na debili, bo tylko o LGTB gadają a w reszcie tematów to totalne jełopy jak ekonomia czy gospodarka.


@Kaczypawlak: Zrozum kucu, że kiedy ktoś obraca się w towarzystwie innym niż swoje własne i cztery ściany piwnicy, to reformy dotyczące spraw społecznych też są ważne. Bo jeśli którykolwiek polityk miałby w programie #!$%@? nożem mojej matki to chuuuuj glosuję na niego i tak,
  • Odpowiedz
z kultury może korzystać każdy


@rybsonk: jest na takim poziomie, że ja nie mam zamiaru korzystać

z kościoła tylko wierzący, więc porównanie kompletnie chybione


@rybsonk: i listę mamy długą Adamowicz, Jaruzelski, Kiszczak, Mazowiecki, wszyscy chowani w kościele, dziwne nie? xD
  • Odpowiedz
Program gospodarczy konfederacji, to jest utopia, sprzeczność na sprzeczności, ogólniki, brak środków intelektualnych na tak wielkie zmiany i brak pomysłu, aby ogarnąć nawet tak podstawowe sprawy jak choć częściowe równoważenie budżetu przy pojedynczych reformach.


@RoHunter: powiem ci jedną tajemnicę, budżet zrównoważony nigdy nie istniał w III RP, przyganiał kocioł garnkowi. Widzę, że znalazł się spec od gospodarki, pracujesz na państwowym czy prywatnie? Kiedy się od mamy wyprowadziłeś?( ͡° ͜
  • Odpowiedz
przecież Konfa wcale nie mówi o LGBT , TYLKO GOSPODARKA!!


@TypowyRobert: a LGTB mi zwisa, dla mnie się gospodarka liczy( ͡° ͜ʖ ͡°)

albo Bosak mówi żeby LGBT głosowało na nich bo będą bronić ich przed muslimami xD


@TypowyRobert: ja nie dla Bosaka głosowałem na konfę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zrozum kucu, że kiedy ktoś obraca się w towarzystwie innym niż swoje własne i cztery ściany piwnicy, to reformy dotyczące spraw społecznych też są ważne


@wcfilmowe: i ja się nie obracam w swojej ekipie tylko, widzę też innych( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo jeśli którykolwiek polityk miałby w programie #!$%@? nożem mojej matki to chuuuuj glosuję na niego i tak, bo przecież ma
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: które kuce chcą pałować homoseksualistów? To jest problem z dupy jak na jakimś marszu w którymś mieście policja chroniła LGTB przed dresami/patusami a neuropa darła japę, że pis leje pedałów a ta policja właśnie pod PiS podlega obecnie. Sprawa LGtB to polityczny temat zastępczy, bo lewica dała ciała na innych polach i "nowoczesna" lewica to wyciągnęła na sztandar, znam paru homoseksualistów i nikt ich w Polsce nie bił za
  • Odpowiedz