Wpis z mikrobloga

Automatyzacja, oddanie ziemi ludziom oraz bloków. Niech se mieszkają maja przywiązanie do ziemi i chęć zostawienia czegoś komuś. Narazoebstatystycznie 30 latek nie ma nic. Ani mieszkania ani ziemi, mieszka ze starymi o sam boi się o jutro czy go z mleczarni nie w--------a jedynego pracodawcy w okolicy wiec jak ktoś taki może myśleć o dzieciach które są tylko kłoda?
  • Odpowiedz
@kospitos261: To jest bardzo ciekawy problem. Przy czym w moich rozważaniach zawsze podkreślam, żeby ZACHĘCAĆ a nie zmuszać kobiety.
Ja wyobraziłem sobie właśnie system "inkubatorów" państwowych. W sensie państwo daję ofertę, że jak młoda kobieta nie wie co robić to spoko, oni się nią zajmą ale musi urodzić kilkoro dzieci. Marzenie Polek, zawód "rodzicielka", mieszkałyby takie w państwowych ośrodkach, ogólnie państwo by je utrzymywało ale właśnie musiałyby urodzić np 5
  • Odpowiedz
Jak to co, wg danych za 2012 (nowszych nie znalazłem) w Polsce w więzieniach jest osadzonych ponad 80 tysięcy kobiet ( ͡º ͜ʖ͡º) wystarczy wśród osadzonych mężczyzn wybrać 10 tysięcy (albo nawet mniej) chętnych i z pożądanymi cechami i niech robią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz