Wpis z mikrobloga

Hej! Szukam fajnej miejscówki w #wroclaw na lekką kolację z żoną i synem. Okazja to urodziny różowej :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trustME: Grana Padano na pl. Grunwaldzkim, pizzeria Ogień przy Pomorskiej, oda bistro na Cybulskiego, Woo Thai plac Grunwaldzki, Thali na Mikołaja, Ragu na Sienkiewicza, Petit Fours. Myślę, że to są miejsca w których będziecie się czuli swobodnie z dzieckiem.
  • Odpowiedz
@trustME: zależy co zamówisz ;)
No to może poszukajcie dalej?
Z takich dalszych, które mogę polecić to Warsztat na niedźwiedziej (jest ładna pogoda a oni mają piękny ogródek), Manufaktura Smaku na Złotnickiej, może Dobra Karma na Kościuszki
  • Odpowiedz