Wpis z mikrobloga

#wybory #korwin #powazne
Czy tylko ja mam wrażenie, że wcale nie ja się tak bardzo zestarzałem, że mam dość korwinizmów, tylko korwinizmy się tak bardzo przesunęły z wolnościowych na szurowe i narosły demencją, że nie mogę go już słuchać?
Ja dalej wolnościowiec, ja dalej niemal psycho fan azjatyckiego boomu ekonomicznego. A Korwina mam już dość.
Zresztą chyba 4 lata temu porównywałem jego wystąpienia u Kuby Wojewódzkiego z czasów KNP i UPR i w UPR jeszcze mi trochę imponował a w KNP już tylko cringował.
Tak czy siak trochę się cieszę, ale zobaczymy jutro, jak będę wiedział kto dokładniej się dostał.
  • 8
A Korwina mam już dość.


@CoolCake: Konfederacja to nie tylko Korwin. Nie głosowanie na nich, tylko dlatego, że jest Korwin? Też mi się nie wszystko podoba u niego, gada pierdoły bardzo często, ale mimo wszystko wierzę, że są tam młodzi, ambitni i pracowici ludzie.
@CoolCake: Korwin zdecydowanie nie pasuje do obecnych formatów w mediach czyli np. dostajesz jakieś niewygodne pytanie i masz z tego wybrnąć w 10-20 sekund, bo zaraz wchodzi kolejne pytanie, albo głos zabiera ktoś inny lub wchodzi prowadzący z ripostą bo muszą być emocje i dynamika w programie.
Często też prowadzący pytają o coś, żeby padły jakieś kontrowersyjne słowa. Korwina najlepiej np. zapytać o niepełnosprawnych albo hitlera (#pdk).

Przy tego typu