Wpis z mikrobloga

w gruncie rzeczy jest tak ze jak dostają 3x 500 za damski uj..to nie ida do pracy bo jest kasa.Wiec ten program jest najbardziej pożerający i nie sprawiedliwy.Bo ja nie mam nic przeciwko pomaganiu rodzina ale nie w taki sposób z zeby #!$%@? młode pokolenie na miliardy o to mi chodzi.Ktos musi tyrac na te wydatki z kieszeni nie rzadu tylko prywatnych przedsiębiorców w glownej mierze a poza tym co winni sa 25 /35 latkowie ze PIS kazdemu doliozy dlug okolo 30 tys na dzien dzis a dalej beda rządzić także powodzenia takiego zycia.Nikt was tak nie wyruch...jak PIS to nawet Platforma tak was nie dymała taki morał.Nie wracać do Polski.
  • 2
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomst-de-steffen: przestań wierzyć w to że ludzie żyją sobie za 1.5k #!$%@? xD w Polsce zdecydowana większość niskie dochody ma tylko na papierku - ci którym faktycznie jest ciężko za to tylko na tym wszystkim tracą
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Nie napisałem ze zyja za 1,5wszyscy ale tacy co nie nadaja sie do niczego to owszem ciesza gebe ze za freee wpada kaska a mowa tu o wschodniej flance Polski w głownej mierze( ͡° ͜ʖ ͡°) a polska to biedny kraj takze rozdawnictwo jest jak najbardziej przyjmowane wiec nie konfabuluj i zaciemniaj rzeczywistości
  • Odpowiedz