Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #depresja

Spotykam się z dziewczyną od 2 miesięcy. Ostatnio w łóżku zaczęła być hardcorowa. Głębokie gardło, itp. Wczoraj na żarty rzuciła jak powiedziałem że idę się odlać, że mogę na jej twarz. Dało mi to do myślenia i zacząłem ją pytać co robiła w poprzednim związku. Było to cztery lata temu a była z gościem 8 miesięcy.

Co z nim robiła:
- Uprawianie seksu w miejscach publicznych, na oczach innych (podglądaczy), tylko on wiedział że ktoś patrzy.

- bicie po twarzy rękach posladkach z jego strony

- wspólne oddawanie moczu na swoje twarze w saunie a później seks

- całonocny seks, nawet bez jej zgody i bez pozwolenia jej zasnąć

Itp.

Rzygać mi się chce jak sobie pomyślę że się z nią całowałem. Ona mi teraz mówi że chciała to robić bo on chciał, ale z czasem już nie wytrzymała bo stawało się to dla niej chore i z nim zerwała. Teraz mi mówi że nie chce żebym robił co ten gość, że nie lubi tego, ale skoro mi wspomina na żarty o tym to chyba o czymś świadczy. Co o tym myślicie?

Czy moglibyście z takim kimś być w związku?

Ogólnie to fajna dziewczyna. Miła, opiekuńcza, troskliwą, zabawna itp. Kocham ją, ale to dla mnie był jak kop w jaja i nie wiem co zrobić. Ale nie pytam co ja mam zrobić. Pytam was co wy byście zrobili w takiej sytuacji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#seks #logikarozowychpaskow #logika...

źródło: comment_KYXZAJ0XHUxCn2je9hS8QJ89yyteflQd.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: to coś ma skrzywioną psychike, pomyśl że powiedziała ci jakieś 10% tego co sie NAPRAWDE tam działo

daje do myślenia?
ja to obstawiam że scat też zaliczyła "bo on chciał"

ale skoro mi wspomina na żarty o tym to chyba o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Hmm, teraz to chyba każda laska 20+ ma coś "za uszami", a dwa każdy ma jakieś mniej lub bardziej dziwne doświadczenia. Jak sam napisałeś "fajna dziewczyna. Miła, opiekuńcza, troskliwą, zabawna" - dał bym temu związkowi szansę - o ile odpuścisz raz na zawsze to co było...
  • Odpowiedz
Ja bym zastosował Gambit Terrenc Popp
"Hit it Quit it Park stop it Neutral slam it Run it through all the gears and leave it on the lot where you found it in Section A Housing dripping some fluid."

Ma słabe wyznaczanie granic, generalnie może jeszcze do odratowania. Życzę powodzenia ale też bym się zgarbił jak bym to usłyszał. Różne już rzeczy słyszałem więc mnie to nie rusza za bardzo. To trochę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Zapytaj się swojej dziewczyny co robiła z ex w łóżku.
2. Ona odpowiada.
3. Płacz jak się dowiedziałeś co robiła ze swoim ex w łóżku.
PO JAKĄ CHOLERĘ PYTASZ SKORO NIE JESTEŚ GOTÓW NA ODPOWIEDŹ?!
Ja nigdy nie zrozumiem takich kolesi jak Ty... Najpierw pytasz, dostajesz odpowedź i płaczesz tu na wykopie pytając nas co my byśmy zrobili... ręce opadają. Są zdecydowanie gorsze rzeczy w łóżku niż sikanie
  • Odpowiedz