Wpis z mikrobloga

@hehenuanek wiesz, że jeśli jakakolwiek z partii nie wejdzie, to wiadoma partia ma władzę absolutną przez następne 4 lata? Dlatego ja mimo, że ze Stalinem mi nie po drodze, to kibicuję oponentom, bo uważałem na matmie i wiem, jak się dzieli w wyborach mandaty. Gratuluję, że wolisz poświęcić wszystkie swoje nadzieje, żeby dowalić komuś w takiej samej dupie, w jakiej sam jesteś, to wyjątkowa forma altruizmu i taktyka godna najlepszych.
wiesz, że jeśli jakakolwiek z partii nie wejdzie, to wiadoma partia ma władzę absolutną przez następne 4 lata?


@KarmazynowyAstrofizyk: Ordynacji to ty nie znasz, modelowania też nie xD

Dlatego ja mimo, że ze Stalinem mi nie po drodze, to kibicuję oponentom, bo uważałem na matmie i wiem, jak się dzieli w wyborach mandaty.


@KarmazynowyAstrofizyk: Na matmie może tak, ordynacji nie znasz xD
@KarmazynowyAstrofizyk: Mam magisterium, a ty nadla nie znasz tej metody.

Orliński wyłożył łopatologicznie, czemu teorie "wejdo ćtery komitety to psiztacje żondzo, a jak wejdo pińc to ne", czytaj, ja nie będę tracił czasu na odwalanie tego, co powinni odwalić twoi nauczyciele w liceum: https://ekskursje.pl/2019/01/jak-dziala-ordynacja-dhondta/

Anyway, trzeba mieć gwóźdź w mózgu i głosować na konfitury by nie kumać, że rok 2015 wynikał z wysokiej (38 złotych) ceny pistacji przy specyficznie wysokich cenach
Macie większość czy znów wyjątkowy przypadek?


@KarmazynowyAstrofizyk: A mieliśmy mieć?

Czekaj na podliczenie głosów, nie na sondaż. Obecnie niby wchodzi konfa, a mimo to PiS ma samodzielną większość - czyli nie sprawdziły się kombinacje #!$%@?ów, że jak konfa wejdzie to PiS nie będzie miał samodzielnej.