Wpis z mikrobloga

@Asterling
@whatsup666
@Lorenka
@Jogi4
Czyli nie bawić się w jakieś spotkania gdzieś tam i tam pytać itd tylko np podczas przerwy i pytasz czy ma kogoś a jak nie to czy by nie chciała iść?
U mnie jest swietnie pod tym względem ze na jednego chłopaka przypadają około 3 dziewczyny w naszym roczniku, więc ( ͡º ͜ʖ͡º)
@oooOOOd: Jeśli masz z nią kontakt normalny na co dzień, to wydaje mi się, że możesz podbić normalnie i zapytać, ale jeśli np. znasz ją tylko z widzenia, nie masz z nią jakoś dużo rozmów i nagle z dupy z tym wyskoczyć, to wolałbym na początku zainicjować normalną rozmowę a później pytanie, bo mi np. było by tak głupio z dupy
@Asterling mam 3 na oku, z czego myślę że u 2 na pewno jest szansa, a u tej 3 w sumie zależy czy wzrost dla niej jest ważny XD, bo 4cm wyższa XD 177 vs 181, no ale jednak ona mnie najbardziej interesuje zeby ja zaprosić XD
@oooOOOd: Musicie iść z kimś ze szkoły? Dziwna akcja. U mnie zapraszało się ludzi spoza szkoły. Kumpel przyszedł z kuzynką :) i nie pozwalała mu na początku pić. Ostatecznie dała spokój jak zobaczyła jak ten kumpel na trzeźwo tańczy. Jakby mu ktoś zespawał biodra.