Wpis z mikrobloga

@michal7: #!$%@? to na złom, podłoga widzę też ruda jest. Kupę kasy w to wrzucisz a rudej już nie wygonisz.
Wymiana progu sama robocizna od 400zł za takie coś, zależy od regionu.
  • Odpowiedz
Paaanieee to jeszcze polata, dzwonię do szwagra ten weźmie na garaż. Cyk cyk pianka, szpachelka i baranek i jak nowe za flachę i materiały do południa do odbioru ( ͡ ͜ʖ ͡) #gwarancjadobramy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal7: ale pytasz o zaszpachlowanie na przegląd czy naprawę na fest? :-) ogólnie zacząłbym się rozglądać za autem, tego albo zrobić na dojechanie, albo sprzedać z pianką również na dojechanie...

ps. zaskakujące jest jak ludzie reagują na uczciwość, kolega sprzedawał Japończyka, z lat 90-tych, silnik igła, realny przebieg no ale rdza na progach - wiesz ile zachodu, ile musiał się tłumaczyć, ile ludzi przychodziło i odchodziło? bo zamiast poliuretanu używał uczciwego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal7: jestem w szoku że corolla tak wygląda. Mazda tak ale corolla?! Robiłem konserwację Avensis t25 2004 i było trochę naloty na nadkolach i tylko tyle.
  • Odpowiedz
@michal7: Kurde, byłoby mi szkoda narażać własne życie na jazde czymś takim nawet po naprawach, które u nas w 90% są niezgodne ze sztuką. Na złom z czymś takim bo zabijesz siebie i innych.
  • Odpowiedz
@michal7: Kiedyś ratowałem zardzewiały samochód a potem załowałem bo za 3 lata to samo było. Nie opłaca się to. Ruda zawsze wyjdzie. Nie znam jeszcze żadnego auta w którym ruda by znowu nie wyszła. Walczyć można regularnie usuwając/blokując jej zalążki.
  • Odpowiedz