Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@brixo twoje pytania są tendencyjne. Zadajesz je, piszesz, że nie masz czegoś na myśli, po czym potwierdzasz tendencyjbosc pytania xD kumasz? Nie dajesz argumentów tylko perswadujesz swoją tezę. To nie dyskusja
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Emil_Haha Tak. W głębi duszy żałuję, że nie spędzam nocy na karmieniu, potem na ogarnianiu pierwszych kup w nocniku, potem na przedszkolach, szkołach i wszystkim tym co wiąże się z wychowaniem dzieci. Brak tego wszystkiego odczuwam najbardziej podczas spontanicznych wyjazdów gdzie akurat jest okazja, albo podczas spełniania swoich zachcianek, kupując kolejne auto albo inny sprzęt do zabawy. To bardzo mnie męczy, bardzo chciałabym nie móc robić tego wszystkiego na co mam ochotę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ytarka: nie do końca to miałem na myśli. Chodziło mi o "instynkt macierzyński". Wiele kobiet odczuwa wewnętrzną chęć do posiadania dzieci, niezaspokojone tego popędu powoduje spadek szczęścia. Nie masz czegoś takiego?

Założyłaś też, że posiadanie dzieci i wynikające z tej decyzji obowiązki wychowawcze nie mogą sprawiać radości. Nie samymi dobrami materialnymi żywi się ludzkie szczęście, hedonistko! ;)
  • Odpowiedz
bo Twoje agresywne i drażliwe odpowiedzi genialnie zagrały pod jego narrację - można wywnioskować, że faktycznie jesteś sama/samotna.


@haaryballs: To wróżenie z fusów, a nie wnioskowanie.
  • Odpowiedz
@haaryballs: Ło panie, śmiech na sali. Po pierwsze to co jest wyżej nie spełnia podrzuconej przez ciebie definicji, bo rozumowanie też jest ściśle zdefiniowane i powinno się opierać na solidnych przesłankach (czyli dostajemy coś na kształt drugiej definicji), a po drugie przecież słowniki nie służą do tego, żeby podawać precyzyjne definicje pojęć i już rozgarnięte dzieci z podstawowki powinny zdawać sobie z tego sprawę, bo to temat poruszany na jednych z
  • Odpowiedz
@Ytarka: Czy ja nie mam racji? Czy to nie jest tak ze nie masz stałego partnera, a liczba Twoich sex-partnerów dąży do nieskończoności? Nigdzie nie napisałem, że posiadanie dzieci to przymus i obowiązek społeczny, a za to zostałem zlinczowany :) Mysle ze w głębi duszy jesteś bardzo nieszczęśliwą osobą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@brixo przeczytaj raz jeszcze co napisałeś i będziesz miał odpowiedź dlaczego zostałeś "zlinczowany". Myśl sobie co chcesz, twoja ocena na szczęście jest tylko twoją oceną i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ¯_(ツ)_/¯

Jak będziesz duży, dowiesz się, że świat nie jest zero-jedynkowy i ludzie są różni i mają różne potrzeby:)
  • Odpowiedz
@Ytarka: Tą odpowiedzią w zasadzie przyznałaś mi rację. Mam już swoje lata, podejrzewam ze nawet więcej niż Ty, a mem dotyczy mnie bardziej niż myślisz. To jest Twoje życie i przeżyj je najlepiej jak potrafisz. Jednocześnie zastanów się czy to co robisz jest właściwe i czy kiedyś nie będziesz tego żałować. Naprawdę życzę Ci wszystkiego dobrego.
  • Odpowiedz