Wpis z mikrobloga

@Mnichuy: Brzęczek ma 2,3 razy lepszy skład. Na każdej pozycji ma 2, 3 opcje. Nawałka obsadzoną miał dobrze tylko bramkę. Spójrz na obrońców? Kogo miał Nawałka? Glika, Piszczka i tyle. Pazdana zrobił sobie sam, Jędrzejczyka zrobił sobie sam, Rybusa zrobił sobie sam; w środku Mączyńskiego zrobił sobie sam.

Nie wiesz o czym mówisz plując na Nawałkę.
@rybsonk no Nawałka miał z przodu Lewego i wybijającego się Milika i tyle

A Brzęczek ma lewego, Milika, piątka, wilczka, Stępińskiego, Kownackiego

Przez dobrze nam na myśli duża ilość opcji
@radziuxd ja też preferowalem Janasa nad Beenhakkera, ale wiesz, tamtrn jest trenerem ZAGRANICZNYM czyli automatycznie ma +20% skilli. Jak dla mnie trenerami od kiedy interesuje się piłką (jakies 20 lat) to bylby to Janas, Nawalka, Leo
@radziuxd: @Dariel: Beenhakker nie był zły, oczywiście, ale każdy go pamięta głównie za mecz pierwszy z Portugalią, który był faktycznie niezwykły. A te eliminacje były dość szczęśliwe, np. remisy z Portugalią na wyjeździe i z Serbią to był czysty fart, graliśmy słabo. Była też porażka z Armenią. Przed kompromitacją z Kazachstanem "uratowało" nas zgaśnięcie świateł. Potem Euro to była całkowita kompromitacja, tak samo jak eliminacje do MŚ.
@marcelus: tak, zwłaszcza druga kadencja była kiepska. Niestety, skład mieliśmy przeciętny, wiele meczów fartownych, ale były też ładne. Moim zdaniem wycisnął bardzo wiele z tamtego składu. Teraz mamy zespół mocniejszy, bardziej doświadczony i większe nazwiska. Jakbyśmy mieli dobrego trenera (nawet i z polski - Michniewicz czy Probierz) mogliby uzyskać znacznie lepsze wyniki. Nie gloryfikowałbym trenerów z zagranicy, bo tam też jest masa szrotu, ale i wiele dużych nazwisk. Wszystko zależy od
@Dariel: Na obronę Benhakkera trzeba powiedzieć że miał przeciwko sobie niemal cały związek, poza Listkiewiczem, i dużo wyższe wymagania niż każdy inny trener z Polski.

Moim zdaniem zatrudnianie trenera, drogiego z zagranicy, nie ma raczej sensu, bo by to dużo więcej kosztowało, a też nie mam przekonania że potrafiłby więcej wyciągnąć z tego składu. Bo max na co nas stać to 1/8 dużego turnieju. Ćwierćfinał przy masie szczęścia. A przecież grupy
@marcelus wiesz, niewiele zabraklo do polfinalu ostatnio. Myślę że możemy powiedzieć, że stać nas na sporo ale musi dojsc do tego trener ktory nie balby się decyzji i mial zmysl taktyczny i respekt w szatni.