Wpis z mikrobloga

@Amerykanski-Naukowiec: wyznaję starowierstwo nordyckie, nie będę miał pogrzebu przeciw własnej woli w obrzędku chrześcijańskim. Pochowają mnie na cmentarzu komunalnym, nie będę miał mszy podczas pogrzebu. Nie mogę zostać chrzestnym. Oprócz tego nie będę im nabijał statystyk w liczbie wiernych, sama satysfakcja z wystąpienia daje wiele korzyści.
  • Odpowiedz
@Woxar: Ja #!$%@?, ale drętwe to oświadczenie. Zdecydowanie wysoki poziom czołobitności, składający wręcz w tym oświadczeniu przeprasza że świnty kościół porzuca. Jakieś #!$%@? o jakiś procesjach i pielgrzymkach.
A nie mogło by być krótko, zwięźle i na temat? Na przykład coś takiego:
"Proszę o usunięcie mnie z listy członków oraz wszelkich rejestrów kościoła katolickiego zwanego dalej organizacja. Nie uważam się za członka tej organizacji i nie chcę mieć z nią
  • Odpowiedz
@PDCCH: Raczej nie, oświadczenie o woli musi zawierać te elementy:dane personalne odstępcy
wyraźna informację o woli wystąpienia z KRK
motyw czynu
informację, że osoba występuje z własnej nieprzymuszonej woli
informację, że odstępca jest świadom konsekwencji tego czynu
dane o dacie i
  • Odpowiedz
@Woxar: OK, no to spoko, oczywiście te dane należy tam zamieścić, ale całe to #!$%@?, z powoływaniem się na prawo do wolności wyznania, wyenumerowanie wielu aspektach działalności kościoła w których się nieuczestniczy. Przecież to jakiś wiernopoddańczy tekst wobec organizacji którą składający to oświadzenie ma w sumie w dupie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Woxar:

Oprócz tego nie będę im nabijał statystyk w liczbie wiernych, sama satysfakcja z wystąpienia daje wiele korzyści.


Apostazja to nie wystąpienie, nadal według statystyk będzie wierzącym i nie usuną żadnych twoich danych.
  • Odpowiedz