Wpis z mikrobloga

#warthunder
Gra ktoś z Was RB czołgowe Brytyjczykami? Jak się wam gra? Ja gram obecnie ZSRR i #!$%@? ciężko ich zniszczyć, są bardzo ciężkie do przebicia na BR 5.0+ nie pamiętam jak wcześniej, pamiętam za to, że jak grałem Niemcami to też ciężko mi się grało przeciwko Brytyjczykom.

Jak to jest u nich z siłą ognia? Czy to, że tak trudno ich rozwalić zrekompensowali gadziny słabymi działami/amunicją? Ogólnie jak się nimi gra?
  • 4
@ten_co_uciekl: Gram aktualnie Chieftainem Mk. 3 i uwielbiam ten czołg. Do kompletu Warrior, który mimo niższej klasyfikacji radzi sobie świetnie oraz Swingfire, którym zdarzy się coś ustrzelić. Na niższych br. nie grałem, ale podejrzewam, że dałoby radę skręcić coś z Centurionów.
@ten_co_uciekl mają bardzo silne 6.7 I 7.0 ze stabilizatorami (jako jedyni na tym br), pancerzem (bardziej na 6.7 niż 7.0) I mobilnością + dobre samoloty (mk24, attacker). Top tier za to odstaje bo są wolniejsi od reszty nacji nie oferując nic w zamian. Działa mają dobre, 6.7 ma wybór między ap i apds a 7.0 apds I hesh.