Wpis z mikrobloga

Jako, że zbieram puste gorille po premixach choć nie wiem po co, postanowiłem zrobić recenzję już skonsumowanych soczków. Jest tego całkiem dużo, więc jeśli kogoś zainteresuję zapraszam do obserwowania/czarnolistowania tagu #premixy2137 na którym będą się pojawiały recenzje. Sam sugerowałem się tego typu recenzjami wybierając premixy więc może ktoś przeczytając zdecyduje się na dany sok zamiast zamawiać w ciemno. Na pierwszy ogień idzie klasyka gatunku czyli słynne Lemon Tart od Dinner Lady

Długo się zabierałem do zakupu bo cena jest dosyć zaporowa i liczyłem na wielki szał czytając wcześniej o tym smaku ale szału nie doświadczyłem, premix zasługuje na solidne 4/5. Bardzo dobrze czuć smak tarty i cytrynowy aromat. Sugerując się ceną która wynosi około 1 zł za mililitr nie ma opcji aby czuć tu jakiś chemiczny posmak, czuć naturalny smak ale nie mógłbym vapować lemon tart jako daily liquid bo po tych 50 ml miałem go zwyczajnie dosyć, testowałem zarówno vapując z budżetowego sticka jak i na parowniku Uwell Crown IV na meshu i w obu przypadkach soczek smakował bardzo dobrze. Najbardziej kojarzący się smakiem produkt spożywyczy to wafelki Familijne o smaku cytrynowym, więc jeśli ktoś jadł wie czego spodziewać. Jak najbardziej polecam ten smak zwłaszcza na taką pogodę jaką mamy teraz, ja akurat butle skończyłem jak było jeszcze gorąco stąd możliwe uczucie znudzenia. Czy warto wydać 50 zł? Moim zdaniem każdy chociaż raz powinien sprobówać bo smak legenda. Wśrod znajomych zdania są podzielone po spróbowaniu, słyszałem zarówno, że to najlepszy premix próbowany do tej pory jak i to, że tego "ciastka" nie da się "palić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epapierosy #epapieros #vape #liquid #premix
imargam_2137 - Jako, że zbieram puste gorille po premixach choć nie wiem po co, posta...

źródło: comment_KcGCLR5IzPpjGCHwnPILLGl104rbjiRj.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz