Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: Myślisz w bardzo ograniczony sposób, Sylwku. Ta linia jako lokalna dla mieszkańców Bytomia, Radzionkowa, Tarnowskich Gór i wiosek wokół się sprawdzi (transport towarowy oczywiście też). Na dojazd do Pyrzowic przy tak skomplikowanej trasie to nigdy nie będzie konkurencja dla autobusu i samochodów. Zbyt duże ryzyko, że gdzieś po drodze taki pociąg utknie i będziesz w czterech literach z samolotem


@UowcaTroli: Przecież Utknąć to możesz również w korkach dojeżdżając do
Utknąć to możesz również w korkach dojeżdżając do Pyrzowic


@sylwke3100: Na A1 czy na S1? Jedno jest pewne, dla mnie i dla tysięcy innych użytkowników lotniska oferta linii kolejowej, która jedzie tak okrężną drogą się nie sprawdzi. Jeżeli alternatywa zachęca mnie do jeżdżenia autem (jak oferta przewozowa ZTM), to jaki jest sens w ogóle ją finansować?
@sylwke3100: Na A1 czy na S1? J


@UowcaTroli: S86 którą jedzie na początku większość transportu do Pyrzowic z Katowic

Jedno jest pewne, dla mnie i dla tysięcy innych użytkowników lotniska oferta linii kolejowej, która jedzie tak okrężną drogą się nie sprawdzi. Jeżeli alternatywa zachęca mnie do jeżdżenia autem (jak oferta przewozowa ZTM), to jaki jest sens w ogóle ją finansować?


@UowcaTroli: Tak samo jak się nie sprawdzi "bezpośrednia" z